Premium obsah
Úplněk: Nejčastější mýty, kterým někteří lidé věří dodnes
Spiritualita Úplněk: Nejčastější mýty, kterým někteří lidé věří dodnes
Ve čtvrtek 8. 12. nastane poslední úplněk tohoto roku. Právě o měsíci v úplňku kolují už po staletí nejrůznější mýty a pověry, kterým někteří lidé věří dodnes. Pohádkám o...
Velký adventní úklid naší mysli. Než vysmýčíte celý byt, ukliďte s v hlavě
Osobní růst Velký adventní úklid naší mysli. Než vysmýčíte celý byt, ukliďte s v hlavě
Astrologie: Úplněk v Blížencích vyjasní naše názory i myšlenky
Spiritualita Astrologie: Úplněk v Blížencích vyjasní naše názory i myšlenky
Komerční spolupráce
Výsledky cvičení vám neukáže váha, hledat musíte jiné faktory
Hubnutí Výsledky cvičení vám neukáže váha, hledat musíte jiné faktory

Nejnovější články

Začněte sladit zdravě
Začněte sladit zdravě
Nesnažte se od sladké chuti radikálně odříznout, stálo by vás to zbytečné přemáhání, které by nejspíš nakonec stejně přebila tabulka čokolády nebo lákavý větrník za výlohou cukrárny. Raději se naučte sladit zdravě.
Zimní nemoci: Vlhký a suchý kašel
Zimní nemoci: Vlhký a suchý kašel
Kašel je základním obranným reflexem našich dýchacích cest. Udržuje je průchodné, bez cizích těles a hlenu plného škodlivých mikroorganismů, abychom mohli volně dýchat. Nesnažte se ho tedy za každou cenu utlumit. Naopak podpořte svůj organismus, aby se zbavil všeho, co do dýchacích cest nepatří.
Postavte se stresu čelem
Osobní růst 06.12.2022
Postavte se stresu čelem
Emočním a mentálním stresem trpíme všichni, ale málokdo z nás si to přizná. Nabízíme strategii, jak se s každodenním neviditelným stresem vědomě vypořádat. Zlepší se vám díky ní zdraví i vztahy.
Zimní nemoci: Jak vyléčit bolest v krku
Zimní nemoci: Jak vyléčit bolest v krku
Bolest v krku, pálení a bolestivé polykání bývají známkou akutní infekce horních cest dýchacích. Přidat se může i suchý dráždivý kašel, chrapot nebo rovnou obojí. Pozor, někdy může být bolest v krku také projevem angíny nebo refluxu.
Zimní nemoci: Rýma a ucpaný nos
Zimní nemoci: Rýma a ucpaný nos
Otřepané lékařské úsloví říká, že neléčená rýma trvá týden, léčená sedm dní. Jenže i obyčejná rýma je velmi nepříjemná, a navíc se může rozvinout do nemocí, jako jsou chřipka, zánět středního ucha nebo zánět vedlejších dutin. Jak tomu předejít?
Nejčastější důvody, proč máte nafouklé břicho
Nejčastější důvody, proč máte nafouklé břicho
Snažíte se jíst zdravě, hýbete se, a přesto máte břicho jako balón? Nejste v tom sami. Na nadýmání a pocit plného břicha trpí více ženy než muži, a kdo to zná, ví, o jak nepříjemnou věc jde. Možná děláte jednu z chyb, kvůli kterým se potíží ne a ne zbavit.
Všechny články
Ikona
Ale ne! Používáte zastaralou verzi prohlížeče, kterou náš videoportál Kondice nepodporuje!
Pro sledování cvičebních videí, poslouchání meditací a čtení nejnovějších článků, receptů i speciálů Kondice si prosím aktualizujte svůj prohlížeč.