Premium obsah
Astrologie: Úplněk ve Lvu pomáhá uvědomit si vlastní ego
Spiritualita Astrologie: Úplněk ve Lvu pomáhá uvědomit si vlastní ego
Při úplňku ve Lvu 5. 2. v 19:28, který začne 4. 2. v 9:49 a skončí 6. 2. ve 22:14, si můžeme uvědomit své ego, které nás odděluje, brání nám přiblížit se k druhým a dělá ...
Migrénou trpí deset procent dětí. Spouštěčem bývá i stres
Zdraví a výživa Migrénou trpí deset procent dětí. Spouštěčem bývá i stres
V pátek začínají pololetní prázdniny! Máme tipy, kam vyrazit s dětmi
Vědomý život V pátek začínají pololetní prázdniny! Máme tipy, kam vyrazit s dětmi
Komerční spolupráce
Hubnutí: Vsaďte na dostatečný příjem bílkovin
Hubnutí Hubnutí: Vsaďte na dostatečný příjem bílkovin

Nejnovější články

Pohyb pomáhá bojovat proti rakovině, tvrdí odborníci
Zdraví a výživa 03.02.2023
Pohyb pomáhá bojovat proti rakovině, tvrdí odborníci
Čtvrtý únor je Světovým dnem boje proti rakovině. Narozeniny má v tento den i herec Jiří Dvořák. „Dejte mi prosím dárek a podpořte onkologicky nemocné pacienty pohybem,“ vyzývá známý umělec a ambasador projektu Onko Fit. Právě cvičení podle specialistů pozitivně přispívá k léčbě rakoviny a zlepšuje fyzický i psychický stav pacientů.
Královny moře třikrát jinak
Zdraví a výživa 02.02.2023
Královny moře třikrát jinak
Zdravá svačina po tréninku i šik pohoštění na párty. Krevety kralují moři i kalorickým tabulkám: Na 100 gramů připadá poctivých 30 gramů bílkovin a jen jeden jenidý gram tuku.  
Pomoc! Jsem závislá na svém psychoterapeutovi
Vědomý život 02.02.2023
Pomoc! Jsem závislá na svém psychoterapeutovi
Psychoterapii vyhledáváme ve chvíli, kdy si nevíme rady s nějakým problémem nebo v sobě objevíme psychický blok a chceme ho řešit. Co když nám ale čas strávený vyprávěním o nás samých bude tak příjemný, že se naší hlavní pohnutkou k návštěvám ordinace stane sama terapie? Nebo dokonce náš psychoterapeut?
Skvělé mámy, náruživé alkoholičky
Vědomý život 02.02.2023
Skvělé mámy, náruživé alkoholičky
Chlapa s hladinkou vnímá okolí jako pohodového borce. Zkuste si ale na jeho místě představit ženu. Vůči nim je společnost mnohem přísnější- Proto ženy problém s alkoholem často tají a pomoc vyhledají zbytečně pozdě. Emancipace ale přichází i do světa závislostí.
Zaměřte se na plank
Pohyb a sport 02.02.2023
Zaměřte se na plank
Pozice prkna je jednou ze stavebních pozic nejen jógy, ale i běžného posilování. Při jejím správném praktikování dochází k uvolnění napětí v oblasti mezi lopatkami, k posilování břišních a zádových svalů, paží, i zápěstí. Podrobný návod, jak správně praktikovat plank, neboli prkno, vám přináší redaktorka Lu Gregorová.
Použijte vojenskou metodu a usněte do 2 minut
Zdraví a výživa 02.02.2023
Použijte vojenskou metodu a usněte do 2 minut
256 oveček, 257 oveček… 258… pořád nespíte? Převalování se v posteli, kdy je člověk sice unavený, ale nemůže usnout, protože mu hlavě běží milion věcí, jsme zažili asi všichni. Pokud nezabírá počítání oveček a chcete se vyhnout medikamentům na spaní, zkuste metodu vyvinutou americkou armádu, která vám pomůže rychle usnout.
Všechny články
Ikona
Ale ne! Používáte zastaralou verzi prohlížeče, kterou náš videoportál Kondice nepodporuje!
Pro sledování cvičebních videí, poslouchání meditací a čtení nejnovějších článků, receptů i speciálů Kondice si prosím aktualizujte svůj prohlížeč.