Zimní dvojčíslo Kondice prosinec/leden právě vychází!

Zimní dvojčíslo Kondice prosinec/leden právě vychází!

Ještě než začnou fitka praskat ve švech pod náporem lednových nájezdníků, vybere spolu s námi ten pravý indoorový sport pro vás. Pomůžeme vám vytvořit si tréninkový plán na míru, který vás u sportu udrží, i když ostatním nadšencům opadne elán.

Trampolínky, bosu, TRX, pilates, body pump, zumba, crossfit… Nabídka fitness center je opravdu široká. Co z toho vybrat? Chodit na zumbu jen proto, že tam chodí i vaše kámoška, není dobrý nápad. Počáteční euforie, se kterou kupujete permanentku, rychle opadne. To vám garantujeme. Každé povaze vyhovuje jiný typ sportu. V naší Výzvě vám tentokrát pomůžeme zjistit, jaký typ sportovce jste. Doporučíme aktivity na míru vaší povaze. Poradíme, jak je kombinovat. A co nového zkusit.

Pro fanoušky nemainstreamových sportů a sportovišť máme dobrou zprávu. Alternativních gymů, za jejichž vznikem stojí láska ke sportu, stále přibývá. Vypátrali jsme pro vás tělocvičny, kde vládne opravdové sportovní nadšení a týmový duch, ať už se v nich cvičí s železnou koulí, kruháč, crossfit, body pump nebo jen s vlastním tělem.

A protože Vánoce klepou na dveře, připravili jsme pro vás alternativní vánoční menu, po kterém nejen že nepřiberete, ale navíc vašemu tělu prospěje. Ochutnejte cukroví bez cukru nabité super potravinami. Nebude vám po něm těžko, ani když se ho přejíte. A ještě budete míst spoustu energie pro vaše blízké i na Ježíška.

Co ještě si v Kondici přečtete:

obalka_-300x3002Vysokohorská gastronomie. Kam letos vyrazit na za skvělým lyžováním, výhledy i špičkovým jídlem. Tipy na lyžařské rezorty pro gurmány.

Jak trénuje úřadující mistryně světa kajakářka Veronika Vojtová. Na kanál a do fitka s ní se vypravila naše trenérka Lucie ‚Lu‘ Gregorová.

Antikoncepční depka. Způsobuje hormonální antikoncepce depresi?

Krémy do zimy. Ochrání vás stejně dobře jako svetřík z kašmíru.

Ekokosmetika je trend. Studujte etikety, buďte ještě krásnější.

Sběratel tenisek nám prozradil, jak se loví limitované boty?

Kondice

Zaujal Vás článek? Doporučte jej přátelům!

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, ani použita pro zasílání jakýchkoliv sdělení.