Vyhrajte 10x balíček kosmetiky adidas!

Vyhrajte 10x balíček kosmetiky adidas!

Balíček obsahuje antiperspirant Control sprej, sprchový gel Shape a vůni Fun Sensation.

Soutěžní otázka: Na kterém místě skončily beachvolejbalistky Kiki a Maki na olympijských hrách v Londýně 2012?

Jak na to: Napište nám dolů do políčka svoji odpověď. Nezapomeňte vyplnit kontaktní údaje (ty se na stránkách neobjeví), abychom vám mohli zaslat výhru. Každou dvacátou správnou odpověď odměníme jedním z 10 balíčků kosmetiky značky adidas.

Uzávěrka soutěže: 22. 11. 2013

Ideální dvojka

Za jejich úspěchy stojí každodenní dřina. I proto české beachvolejbalistky Kristýna Kolocová a Markéta Sluková patří ke světové špičce. Teď jim tréninky zpříjemňuje kosmetika adidas, jejíž tváří se právě staly.

Kiki a Maki, jak nejúspěšnějšímu českému beachvolejbalovému páru současnosti přezdívají fanoušci, srší na trénincích energií, vtipem a dobrou náladou. A stejně to vypadalo i na focení reklamní kampaně pro značku adidas na pražské Ladronce. 

Právě zábava, energie, spontánnost a silné dívčí přátelství jsou tím, co je s úspěšnou značkou nejvíc spojuje. Jsou to totiž hodnoty, na kterých už dlouho staví i adidas. Teď bude kosmetika  adidas sympatickým reprezentantkám pomáhat na cestě k dalším sportovním úspěchům. Tím největším prozatím bylo úžasné páté místo na olympijských hrách v Londýně v roce 2012. Svoji skvělou formu ale dívky pravidelně potvrzují i na turnajích World Grand Slam, kde se umisťují do desátého místa. A velké plány mají i na letní olympiádu v brazilském Riu de Janeiru, která se koná v roce 2016.

Denně spolu

Letošní sezona byla pro dívky už devátá společná v pořadí. Jejich cesty se střetly na Základní škole Brdičkova, kde spolu coby žačky sportovní volejbalové třídy seděly v jedné lavici.

Od té doby spolu tráví až jedenáct měsíců v roce. Každý den intenzivně trénují kolem čtyř hodin. Na nervy si při tom prý nelezou, tvrdí o sobě, že jsou skoro jako sestry a téměř se nehádají.

Komunikace značky adidas

Svěžest a energie bez kompromisů

Nedejte potu šanci na hřišti ani v běžném životě. Značka adidas vytvořila ve spolupráci
s vrcholovými sportovkyněmi antiperspiranty, jejichž složení odpovídá nárokům moderních žen. Řada adidas cool & care chrání citlivou pokožku podpaží a dodává jí svěžest a energii. Najdete
v ní spreje, roll-ony i tuhé sticky. Všechny produkty v této řadě navíc poskytují 48hodinovou ochranu a obsahují zvláčňující prostředky, které zklidňují a chrání pokožku, takže eliminují riziko podráždění. Obal všech přípravků je také ergonomicky tvarovaný, aby pohodlně padnul do ženské ruky.

Aktivní celý den

Antiperspiranty adidas  cool & care na pokožce bleskově zasychají, takže je aplikace mnohem příjemnější a rychlejší. Díky zcela novému složení s přidáním Active Freshness System budete navíc mít celý den pocit dokonalé čistoty a výjimečné svěžesti.

adidas cool & care sprej, 85 Kč
Rychlá, příjemná a pohodlná aplikace. Seženete ho v šesti voňavých provedeních.

 

adidas cool & care roll-on, 75 Kč
Praktická kulička se vejde i do sebemenší kabelky. Vybrat si můžete ze šesti vůní.

 

adidas cool & care stick, 79,90 Kč
Ideální volba, čeká-li vás opravdu těžký den nebo dřina v tělocvičně. Tuhý stick nedá potu šanci. K dostání je ve třech voňavých variantách.

 

 

Výherci soutěže se stávají:

Andrea Jupová
Alena Vaníčková
Sabina Mikešová
Radek Pěnička 
Kateřina Rohošková 
Jana Selingerová
Pavel Prokop
Alena Matysová
Dana Fantová
Anna Mokrášová     

Gratulujeme!       

Kondice

Soutěž je již uzavřena.Zaujal Vás článek? Doporučte jej přátelům!