Letní líčení v jednom kroku: Multilíčidla

Letní líčení v jednom kroku: Multilíčidla

Zjednodušte si letní líčení a zkuste multilíčidla. Jsou to chytré krabičky, jimiž nalíčíte téměř vše. Hodí se na cesty, do fitka, na pláž, prostě kamkoliv, kam nechcete vláčet celou kosmetickou taštičku. Stačí několik tahů a budete mít svěží a upravenou tvář.

Tahle líčidla zvládnou upravit oči, ale poslouží i jako tvářenka nebo rtěnka. A co víc, nemusíte si lámat hlavu s tím, zda vám jednotlivé partie barevně ladí dohromady. Líčení tón v tónu je letos v kurzu. Vždy ale zdůrazněte jen jednu ze zmíněných partií, protože v opačném případě byste mohla vypadat jako klaun.

Multilíčidla mívají krémovou konzistenci a dají se nanášet bříšky prstů rovnou na přepudrovanou nebo úplně nenalíčenou pleť. Vybrali jsme pro vás ta nejzajímavější!

Typy Kondice na skvělá multilíčidla:

Cream Colour Base, MAC, 650 Kč

Krémová báze ve velmi široké škále odstínů se dá použít jako cokoliv. Záleží na tom, jakou barvu zvolíte. Světlými můžete nádherně rozjasnit oči a lícní kosti, růžovými a červenými dodáte šťávu rtům a tvářím, tmavšími zase pomůžete vyrýsovat jednotlivé partie obličeje. Konzistence není mastná (proto padne i mastnější pleti), krásně k pokožce přilne a vydrží celý den. Tohle líčidlo zkrátka musíte mít ve své základní výbavě!

The Multiple, Nars, Sephora, cca 900 Kč

Tahle praktická široká tyčinka je jedním z nejprodávanějších výrobků této francouzské kosmetické firmy. Dokáže v pár tazích dokonale proměnit vaši tvář k nepoznání. Naprosto nepřekonatelná je coby krémová tvářenka. Barevné spektrum se pohybuje spíše v přirozenějších tónech, takže žádná divočina. Odstíny zkuste třeba všechny. Máme ověřené, že jsou univerzální a sluší všem.

Pot Rouge, Bobbi Brown, 690 Kč

Multilíčidlo od americké hvězdné vizážistky si určitě zamilujete. Jeho konzistence je dokonalá a vytváří neuvěřitelně přirozený efekt. Jako byste ani nalíčená nebyla! Přesto je obličej rozzářený a vypadá svěže. Pot Rouge se vměstná i do nejmenší kapsičky a má dokonce zabudované i zrcátko. Rty i tváře tak budete mít stále pod kontrolou.

Full Bloom Lip & Cheek Crème Color, Too Faced, Sephora, cca 650 Kč

Roztomilá retro krabička skrývá krásné odstíny krémové báze, jež zkrášlí rty a tváře, a obsahuje také praktické zrcátko. Použijte konečky prstů a budete nalíčená za pár okamžiků, ať jste kdekoliv. Konzistence je trochu lesklejší a hutnější, takže svědčí zejména sušší pleti a je třeba ji nanést jen v malém množství.

Adéla Vedralová

Zaujal Vás článek? Doporučte jej přátelům!

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, ani použita pro zasílání jakýchkoliv sdělení.