Peeling celého těla prozáří vaši pokožku!

Peeling celého těla prozáří vaši pokožku!

Už máme zažité, že je čas od času potřeba zbavit pokožku obličeje a krku odumřelých buněk pomocí exfoliantů. Ale na ostatní části těla nějak zapomínáme! Přitom je tělový peeling důležitou součástí péče o pokožku, která je díky němu nesrovnatelně vitálnější a hladší na dotek.

Zvlášť nyní v zimních měsících cítíme, jak je naše kůže o dost matnější, často se na ní objevují drobné šupinky a vypadá celkově bledě a sešle. Peelingem však můžete všechny tyto neduhy odstranit. Drobné abrazivní částečky totiž nejen obrousí přebytečné suché a odumřelé kožní buňky, ale také provedou mikro masáž, která pomůže podpořit prokrvení pokožky. Též se dá použít jako účinná prevence proti celulitidě.

Peelingovou péči si dopřávejte minimálně jednou týdně a uvidíte, že se vaše pokožka na celém těle doslova probere k životu. Můžete si vybrat několik variant výrobků. Některé mají formu sprchového gelu (ten je vhodný pro mastnější typ pleti), jiné jsou na bázi oleje nebo krému (proto jsou vhodnější pro suchou pokožku, o niž pečují). Záleží jen na vás, čemu dáte přednost a jaký účinek potřebujete. Při výběru dbejte na to, aby zrníčka exfoliantu nebyla příliš velká, a zbytečně tak nedráždila vaši kůži. Ideální jsou zrnka velikosti třtinového cukru a menší.

 

Birch and Honey tělový peeling, Lumene, Fann, 219 Kč

Lehký peeling ve formě gelu je velmi příjemný a můžete jej klidně použít při sprchování místo běžného gelu. Krásně voní a výtažky z medu pokožku během procesu pěkně zklidní a vyživí.

 

Verbenový solný peeling, L´Occitane, 895 Kč

Tento luxusní olejový peeling se zrnky soli a výtažky z pomeranče, verbeny, pelargónie a citronovníku vám poskytne kvalitní a šetrnou exfoliaci celého těla a navíc díky esenciálním olejům z mandlových jader a meruňky krásně hydratuje pokožku.

 

Sparcle Body Exfoliating Cream, Clinique, 850 Kč

Krémový jemný peeling má úžasnou vlastnost: po jeho použití už nebudete potřebovat žádné tělové mléko. Díky své konzistenci pleť hydratuje a velmi jemná zrníčka se postarají o zbytek, tedy o obroušení přebytečné odumřelé kůže.

 

Tělový sprchový peeling s extrakty z mořských řas, Ryor, 104 Kč

Gelový přípravek s extrakty z mořských řas docílí kromě skvělého peelingu pokožky také zpevnění. Má nádhernou osvěžující vůni a zanechává kůži prokrvenou, růžovou a plnou života.

 

Tělový peeling s fíky, Korres, 410 Kč

Fíkový velmi výživný krémový peeling vás dostane svou zvláštní vůní a výživným složením. Obsahuje jojobová a bambusová zrníčka, která jemně odstraní vše, co mají. Nedráždí pokožku a ani po jeho použití nemusíte sáhnout po hydratačním přípravku. Je skvělý!

Adéla Vedralová

Zaujal Vás článek? Doporučte jej přátelům!

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, ani použita pro zasílání jakýchkoliv sdělení.