Krém na ruce by měl obsahovat bambucké máslo

Krém na ruce by měl obsahovat bambucké máslo

Každý den své ruce vystavujeme nepříznivým podmínkám. Stačí obyčejné mytí nádobí, procházka v chladném počasí bez rukavic nebo pobyt v přetopené místnosti. Všechny jmenované situace způsobují rychlou dehydrataci pokožky rukou a nehtů.

Ruce používáme celý den k mnoha úkonům, a právě kvůli tomu bychom se k nim měli chovat co nejlépe. Navíc dobře upravené a hebké ruce ve společnosti fungují jako dobrá vizitka. Proto je péče o ně velmi zásadní a je třeba se jí pravidelně věnovat. Vybavte se několika tubami výživného krému na ruce a každý z nich umístěte na strategická místa, kde se přes den vyskytujete. Jedno balení patří na noční stolek k večernímu ošetření, druhé do kabelky, třetí do auta, čtvrté do kanceláře, páté do kuchyně… Zdá se vám to přehnané? Právě naopak, pravidelná péče o ruce je skutečnou nutností.

Jak vybírat?

Krém na ruce by měl být především výživný, nikoliv příliš mastný, má se rychle vstřebávat. Není nic horšího než umaštěné prsty tak, že si nezapnete ani knoflík u košile. Proto si v obchodě vždy výrobek dobře otestujte. Je dobré vědět, že vám vyhovuje jak textura, tak například parfemace. Produkty, které mají za úkol pořádně vyživit suché, namáhané ruce, by měly obsahovat složky jako super účinné bambucké máslo, zvláčňující mandlový či arganový olej nebo výtažky medu, který pomáhá udržet dlouhodobou hydrataci.

 

Krém na ruce Deep Comfort Hand and Cuticle Cream, Clinique, 580 Kč

Neparfémovaná sytá emulze se báječně roztírá a platí i na sezónní lišeje a ekzémy. Při pravidelném používání nepříjemné neduhy nadobro zaženete. Je vhodný pro velmi citlivou pokožku.

   

Krém na suché ruce, L´Occitane, 560 Kč

Krém na bázi bambuckého másla je hutný, výživný a přesto se skvěle vpije do pokožky. Je vhodný také jako intenzivní noční výživná kůra, nanesete-li si ho ve větší vrstvě a natáhnete si na spaní bavlněné rukavice.

 

Denní krém na ruce, Oriflame, 79 Kč

Přípravek s jemnou texturou je vhodný pro použití během celého dne, například po každém mytí rukou. A vejde se do každé kabelky.

 

Sada Saténové ruce, Mary Kay, cca 1180 Kč

Legendární procedura vám zaručí luxusní zážitek a dlouhotrvající hydrataci. Nejdřív své ruce podrobíte jemnému masážnímu peeligu a následně je bohatě vyživíte příjemným krémem. Název nelže, satén je vážně výstižné slovo!

 

Krém na suché ruce s tymiánovým medem, Korres, 325 Kč

Velmi jemný a přitom výživný krém, který zahladí i mrazem vzniklé oděrky. Po pár aplikacích ucítíte velkou změnu! Navíc nádherně voní po medu a koření.

Jaké krémy na ruce používáte? Napište nám do diskuse!

Adéla Vedralová

Zaujal Vás článek? Doporučte jej přátelům!

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, ani použita pro zasílání jakýchkoliv sdělení.