Nejúpornějším místem hromadění tuku u řady žen je pas. Tvrdohlavě se tam drží a nechce pustit. V zimě jsme zahalené v kabátech a bundách, takže žádné drama. Ale léto se blíží a kromě toho, že odhodíme vrstvy oblečení, čekají nás plavky. Takže abychom neočekávaly letní plavkovou sezónu s hrůzou, co vyvalíme, je čas akorát začít.

Špatné stravování, životní styl nebo nedostatek pohybu se začne projevovat na centimetrech kolem pasu. Dlouhodobá práce z domova nebo v kanceláři a sezení vedou u mnoha lidí k většímu množství tloustnutí v oblasti břicha a jeho redukce je jednou z nejtěžších výzev. Podělíme se s vámi o 5 tipů, jak získat štíhlý pas.

Zdroj: Youtube

Štíhlý pas nejen do plavek

Zde je 5 způsobů, které vám pomohou spálit tuk a získat štíhlý pas:

1. Snídejte zdravě

Začněte svůj den zdravou snídaní. Začít den zdravou, vyváženou snídaní je nejlepší způsob, jak zhubnout a zeštíhlit pas. Dobrá snídaně nastartuje váš metabolismus, takže můžete během dne spálit více kalorií. Pokud bude obsahovat i dostatek bílkovin, tak vás na dlouhou dobu zasytí. Nevíte, co si dát? Zkuste 10 variací proteinových snídaní.

2. Hýbejte se

Pokud jde o hubnutí a zbavování se břišního tuku, může to být náročné, protože kvůli sedavému způsobu života máme tendenci tloustnout. Jedinou možností je tedy celkové zhubnutí. V takové situaci jsou kardiovaskulární cvičení nejúčinnějším způsobem spalování kalorií. Určitě je zařaďte do svého denního programu.

3. Pracujte na středu těla

Ujistěte se, že pracujete na správných svalech. Sedy lehy ani sklapovačkami břicho nezhubnete, od toho je zmíněné kardio. Pokud chcete mít zpevněné a ploché břicho, vybírejte ty cviky, které jsou zaměřené na hluboké svaly. Zlepší se vám i postavení těla. Nevíte jak na to? inspirujte se naším článkem.

4. Zařaďte chróm a jablečný ocet

Chrom je skutečný přírodní spalovač tuků, který výrazně ovlivňuje jejich metabolismus. Proto ho najdete v potravinách, jako jsou datle, hrušky, mrkev, brokolice nebo rajčata. Dá se koupit i jako doplněk stravy. Kromě toho je tento stopový prvek prevencí proti cukrovce.

Kvalitní jablečný ocet je vynikajícím pomocníkem při trávení a spalování. Proto si ho dopřejte lžičku po jídle. Jablečný ocet podpoří metabolismus a stimuluje mechanismus hubnutí.

5. Pitný režim je nezbytný

Pití rovná se zdravá detoxikace. Měli byste vypít alespoň 2 litry vody denně. Volte čistou, filtrovanou vodu nebo ji střídejte s minerálními vodami a chlazenými čaji. Vhodný je například očistný kopřivový čaj nebo uklidňující lopuchový čaj.

Zdroj:Fitastyl, Aktin