Aplikace na psychiku

  • VOS.health

Tato aplikace byla navržená českými vývojáři a zaměřuje se na podporu psychického zdraví, produktivity, spánku a celkového štěstí. Nabízí například guided journaling, což je psaní deníku každý den na základě položených otázek. Ty se pak opakují například jednou za rok, abyste se mohli podívat, jakou jste ušli cestu. Dále nabízí appka spoustu testů na mentální zdraví, dechová cvičení, a můžete si dokonce zachatovat s terapeutem. Aplikace je první týden zdarma, následně si jí můžete předplatit.

Zdroj: Youtube
  • Calmio

Další česká aplikace, tentokrát meditační. Příjemný a klidný hlas vás provede spoustou dechových cvičení a meditačních technik a pomůže vám jak při úlevě od stresu, tak při celkovém zklidnění. Skvělé je také jako příprava na spánek. Pokud si připlatíte za plnou verzi, databáze cviků a cvičení se výrazně rozšíří.

Fitness aplikace

  • JEFIT

JEFIT je perfektní volbou pro milovníky fitness, a to jak doma, tak v gymu. Pomůže vám sledovat váš progres, můžete se skrz ni spojit s přáteli a navzájem se motivovat. Aplikace vám sestaví cvičební plán přesně na míru. Pokud si pořídíte některou z placených verzí, dostanete navíc i tipy od profesionálů.

  • Fitify

Jedna z nejúspěšnějších workoutových aplikací, která vám vytvoří cvičební plán na míru. Slibuje profesionální vedení, názorná videa a přes 900 různých cvičení včetně jógy a například HIIT.

Produktivita a denní rutina

  • Todoist

Todois je aplikace ideální na uspořádání všech vašich úkolů, denní rutiny, nákupů, a použít ji můžete i jako deník. Neomezuje se pouze na telefony, ale stáhnout si ji můžete i do počítače.

  • Toggl Track

Tato aplikace je velmi oblíbená mezi freelancery. Umožňuje totiž přesně sledovat čas, který trávíte na jednotlivých projektech. To je skvělé ke sledování vaší produktivity i k tomu, abyste věděli, kolik času si můžete vyfakturovat.

Spánek a odpočinek

  • Sleep Cycle

Pokud máte problémy se spánkem, oceníte určitě tuto aplikaci. Sleep Cycle pečlivě sleduje fáze vašeho spánku, dýchání, kontroluje dokonce, jestli chrápete. Obsahuje inteligentní budík a uspávací hudbu, zvuky a příběhy.

  • Sleep Reset

Ideální aplikace pro ty, kteří trpí nespavostí. Odborníci aplikaci vyvinuli tak, aby vám pomohli přijít na to, proč nespíte, a koučovali vás k tomu, aby váš spánek byl kvalitnější.

Zdroje: