S tebou mě baví svět. Dokážete doplnit hlášky české kultovky?

Komedie S tebou mě baví svět se stala kultovkou díky svému scénáři, bravurním hereckým výkonům a nezapomenutelným hláškám. Ovšem nejednu zábavu i prekérnost situace si zažil i samotný štáb při natáčení.

Zdroj: Youtube

Zajímavosti z filmu S tebou mě baví svět

1.

Za komedií století stojí mnoho zajímavostí, faktů ale i nehod, které si štáb během natáčení zažil. Například představitelka malé Dášenky si při scéně s kadibudkou zlomila ruku a sádru měla 2 a půl měsíce.

2.

Při natáčení se kočárek s Matýskem doopravdy začal řítit z kopce dolů. Zachytil ho až polesný. Na scénu ve filmu se pak raději kočárek zavěsil za lano, aby se zabránilo neštěstí.

Zdroj: Youtube

3.

Herec Václav Postránecký ve skutečnosti scénu, kdy padá na lyžích hrát nemusel. Ve skutečnosti neuměl vůbec lyžovat a z lyží padal doopravdy.

4.

Pepíno a Dášenka se sice ve filmu S tebou mě baví svět měli moc rádi, v reálu ale tomu tak nebylo. Štáb měl s nimi co dělat, protože když se zrovna nenatáčelo, děti se neustále praly.

Zdroj: Youtube

5.

Režisérka zakazovala hercům, aby se v chladném počasí zahřívali alkoholem. Hercům se ale moc poslouchat nechtělo a fikaně pašovali alkohol v dětských batůžkách.

Zdroj: Youtube

6.

Původní název filmu měl i podtitulek. Měl se jmenovat: S tebou mě baví svět aneb past na muže

Zdroje:

https://www.fdb.cz/film/s-tebou-me-bavi-svet/hlasky/18350

https://www.fdb.cz/film/s-tebou-me-bavi-svet/zajimavosti/18350

https://www.vlasta.cz/celebrity/s-tebou-me-bavi-svet-komedie-herci-dnes/