Premium obsah

Astrologie: Novoluní v Rybách dává prostor ke smíření s minulostí

Astrologie: Novoluní v Rybách dává prostor ke smíření s minulostí
Ve středu 2. 3. 2022 v 18:34 nastává novoluní v Rybách a dává nám příležitost bezpodmínečného přijetí a smíření s minulostí, kterou už nemůžeme změnit. To, co změnit můžeme, je postoj, který k ní zaujímáme, a budoucnost, kterou si svým životním postojem tvoříme. Tělesný postoj vychází od chodidel, která náleží znamení Ryb. Chodidly jsme spojeni se zemí, po které vedeme své kroky, a také na nich najdeme akupunkturní body pro všechny naše orgány. Odspodu rosteme vzhůru. Kdo věří, že je veden shora silou Vesmíru, důvěřuje svým pozemským krokům a ví, že v pravý čas dojde tam, kam má dojít a kde má být.

Udělejme si malou rekapitulaci a přijměme vše, co jsme prožili. Poděkujme za to, co jsme se naučili, pochopili a kam se posunuli. Přijetí nás vede ke smíření. Když přestaneme klást odpor a bojovat, utichne vnitřní boj, nastolí se klid a mír uvnitř nás a uvidíme, že život se o vše stará. Vše se odvíjí podle kosmického plánu a slouží k našemu růstu.

Loading
Ikona
Ale ne! Používáte zastaralou verzi prohlížeče, kterou náš videoportál Kondice nepodporuje!
Pro sledování cvičebních videí, poslouchání meditací a čtení nejnovějších článků, receptů i speciálů Kondice si prosím aktualizujte svůj prohlížeč.