Premium obsah

Která přírodní afrodiziaka jsou opravdu účinná? Mnohá z nich máte doma

Která přírodní afrodiziaka jsou opravdu účinná? Mnohá z nich máte doma
Rádi byste vnesli do své ložnice o něco více vášně? Zahoďte viagru a pojďte se zaměřit na látky ryze přírodního původu, které jsou však také velmi účinné. Při jejich konzumaci vám navíc nehrozí téměř žádné vedlejší účinky.

Místo modré pilulky vyzkoušejte macu

Tato rostlina, podobná naší řepě, bývá někdy označována jako zelená viagra. Její domovinou jsou peruánské Andy a patří jen k několika málo rostlinám schopným vyrůst v nadmořské výšce okolo 4 000 metrů. Již staří Inkové ji využívali ke zlepšení své výdrže a výkonnosti při dlouhých cestách a jen tak mimochodem jim prodlužovala život. Maca dokáže ale ovlivnit i libido a plodnost. Děje se tak díky vysokému obsahu fytoestrogenů, vitaminů především skupiny B, C a E a esenciálních aminokyselin, které si tělo nedokáže samo vytvořit. Setkat se můžete s několika barvenými mutacemi maci. Na oživení milostného života má největší vliv žlutá.

Kotvičník zemní vám dá křídla

Loading
Ikona
Ale ne! Používáte zastaralou verzi prohlížeče, kterou náš videoportál Kondice nepodporuje!
Pro sledování cvičebních videí, poslouchání meditací a čtení nejnovějších článků, receptů i speciálů Kondice si prosím aktualizujte svůj prohlížeč.