Ženy si chtějí povídat a nemají orgasmus

Podle průzkumů má s mužem při sexu orgasmus jen 39 procent žen, a to jsou ještě dlouhodobé vztahy. Takže lze předpokládat, že se dotyční tak nějak navzájem znají a tuší, co mají dělat.

Při náhodné známosti vyvrcholí jen čtyři procenta žen. Skoro se jim až člověk diví, že jim to za to stojí. Nejčastěji si tak potvrzují svoji hodnotu, že jsou žádané, anebo je tu varianta, kdy jim jde víc o lidskou blízkost než o fyzický sex. Jak se říká: „Muži si se ženami povídají, aby je ukecali k sexu, ženy svolují k sexu, aby si měly s kým povídat.“ A teď poslední hřebíček do rakve mužského sebevědomí. Co se týká lesbického sexu nebo masturbace, tak orgasmu dosáhne přes 90 procent žen, a to do čtyř minut.

Takže muži z toho vycházejí jako babralové, co neví, jak s ženským tělem naložit, nebo lenochové, kterým to je jedno. Anebo si ženy neumí říct, co chtějí. Pokud ještě patříte k té generaci, která je nostalgická a sex provozuje, myslím tím, že nejste otrávení z ortodoxních feministek, které vykreslují heterosexuální muže jako šovinistické predátory nebo nedáváte přednost virtuálnímu sexu či koitu se sex robotkami, které umí vrkat do ouška přesně to, co potřebujete slyšet a nikdy je nebolí hlava, tak čtěte dál.

Orální sex je magie, jistota leží jinde

Nedávno jsme narazila na články, kdy se v jednom se píše „že všechny ženy mají rády orální sex“, v jiném příspěvku o bodu G je, že „žena je jako zahrada, která se má zalévat vodou z moře“ Mám důvodné pochybnosti, že zahrada zalévaná slanou vodou z moře by moc dlouho nevzkvétala. Pak se nedivím, že studie ukazují tak bídná čísla. Někdo třeba nevěří tomu, že je země kulatá, a já zase nevěřím instantním návodům na internetu, na milost beru jen recepty na vaření.

Začněme tím, že opravdu ne každá žena má ráda, aby na ní někdo provozoval orální sex. Například podle ankety, která zahrnovala téměř 80 000 respondentů v dlouhodobém heterosexuálním vztahu, skoro polovina žen orální sex na sobě odmítala.

Byť se nám různé články snaží nutit představu, že orální sex ženy nemají rády, protože nejsou spokojeny se svým tělem nebo mají nějaké trauma, pravda může být jednodušší. Prostě je to nevzrušuje, což už je argument sám o sobě. Některé z nás nemají olizování a okusování svých ženských partií na seznamu tak vysoko. A vesmír kvůli tomu neupadne do chaosu, takže netřeba se ospravedlňovat.

Anebo by to i rády měly, ale muž to neumí. To, že se nemá k ženě přistupovat jako k lízání kelímku od Nutely je snad jasné. Ale umět uspokojit ženu orálně vyžaduje více umění a magie.

A jestli jste muž, který tento text čte, a hledáte nějaký návod, tak alespoň naznačím. I když, jestli tohle vidí nějaký můj bývalý přítel, že si tu hraju na odbornici přes sex, tak se směje a za břicho se popadá. Já si nejraději ze všeho čtu, třeba o horizontu událostí nebo o černých dírách (opravdu myslím ty ve vesmíru). No, na intelektuálky by se v posteli měla dávat nějaká sleva.

Variabilita a vášeň je zaklínadlo

Každopádně orální sex na ženě může být risk. Kromě toho, že pro některé je to vzrušující asi jako psát si nákupní seznam, tak pro ty zbývající chtivé musíte umět trochu čarovat. Stačí když sem napíši, že je důležitá „osmička“? Ještě napovím, že se jedná o taoistickou techniku a určitě na internetu najdete příslušné informace. Vím, že jsem psala, že návody na internetu jsou k ničemu, ale tady dělám výjimku. Pro ty, co to berou vážně, zkuste knihu Tao sexu.

Jak jsem psala v úvodu článku, ženy dosahují častěji orgasmu v lesbickém sexu. A celá záhada leží v prstokladu. Je to mnohem jistější a řekněme snazší cesta, než orální sex. Já se necítím být natolik odvážná to tady popisovat. Sice jsem nevyrůstala v nijak rigidním prostředí, ale když mám napsat „klitoris“, tak se u toho kroutím. Když vám řeknu, že jsem si ještě ve dvaceti myslela, že se říká „klitorisk“, tak to mluví za vše. V knize K.O. Sexu (kapitola „Digitální prstoklad“), je popsaná technika „prstokladu“ velmi dobře, za tím si stojím. Pokud jste zvědaví, zajděte si do knihovny. Je to technika variabilní, stejně jako jsou ženy různé. A nejen, že jsou odlišné, jedna žena se mění i v průběhu dní. Většinou záleží na náladě, únavě, blízkosti a otevřenosti, kterou má ve vztahu, a pak na dalších věcech, jako je postavení hvězd, venkovní teplota a další faktory, kvůli kterým jsou muži, již jsou nastaveni lineárně, a ne cyklicky jako ženy, občas zoufalí.

Asi nejdůležitější věc je, že se nedá žít ani provozovat sex podle nějakých návodů a rovnic. Představa, že někdo pokaždé dělá to samé bod za bodem, ve mně vzbuzuje opravdovou nechuť. Zaklínadlem je naopak spontánnost a variabilita vycházející z vášně.

Zdroj: autorský text

Benjamin Kuras: K.O. sexu
Benjamin Kuras: Tao sexu
anketa NBC News, Průzkum