Premium obsah

Jak podpořit imunitu těla 2. díl – Základní pilíře protizánětlivé stravy

Jak podpořit imunitu těla 2. díl – Základní pilíře protizánětlivé stravy
Nemoc nechodí náhodou. Já osobně nemoc vnímám jako vztyčený varovný prst, který nás má upozornit na to, že ve svém životě nekráčíme cestou sami se sebou v souladu. Vhodné je tedy se zastavit, nadechnout a vydat se tím směrem, který je v souladu s našimi hodnotami a životními postoji. Sebelaskavost a péče o své tělo je jedním z funkčních nástrojů podporujících dlouhodobě udržitelné zdraví a vitalitu. Laskavost sami sobě projevujeme mimo jiné i tím, že jíme kvalitní a výživné potraviny. A pokud našemu tělu schází některý z klíčových makro- či mikronutrientů, velkoryse mu to dopřejeme…

Ubírá vám sílu nějaká „civilizační“ nemoc?

Na civilizační nemoci dnes umírá nejvíce lidí. Mnohým pak tyto choroby ztrpčují každodenní život. Ale nejsou nevyhnutelné a nezvratné. Důležitá je prevence a aktivní zodpovědnost za své zdraví. Často stačí dlouhodobě nastavit vhodné stravovací návyky a „dobrozvyky“ v oblastech spánkové a duševní hygieny a zdravého pohybu a být v nich důslední.

Loading
Ikona
Ale ne! Používáte zastaralou verzi prohlížeče, kterou náš videoportál Kondice nepodporuje!
Pro sledování cvičebních videí, poslouchání meditací a čtení nejnovějších článků, receptů i speciálů Kondice si prosím aktualizujte svůj prohlížeč.