Premium obsah

BIOHACKING 2. díl: Drobné a prospěšné rituály pro zdraví

BIOHACKING 2. díl: Drobné a prospěšné rituály pro zdraví
Jako lektorka funkčního tréninku, jógy a jógové terapie se léta zabývám také celostní stravou a dalšími návyky podporujícími celkové zdraví těla a mysli. Celá naše rodina včetně dětí „jedou“ na určitých dobrozvycích, které bychom moderním jazykem mohli nazvat jako biohacking. Biohacking vyjadřuje vědomý a aktivní přístup k vlastnímu životu. Jde o hledání a nalézání nových a chytrých způsobů, jak maximalizovat svůj biologický potenciál, posílit své zdraví tělesné, mentální i duševní, žít radost a prožívat životní naplnění, realizovat si své sny. Biohackovat můžeme v oblasti stravování, využíváním potravinových suplementů, zdravých návyků, cvičení a třeba i meditace.

V minulém díle jsme se zaměřili na biohacking podporující kvalitní, výživný a posilující spánek tak, abyste se po probuzení cítili čilí, spokojení a nadšení pro nadcházející den. Dostali jste celkem pět praktických tipů, které jste, věřím, alespoň z poloviny začlenili do své vědomé přípravy na spánek.

Loading
Ikona
Ale ne! Používáte zastaralou verzi prohlížeče, kterou náš videoportál Kondice nepodporuje!
Pro sledování cvičebních videí, poslouchání meditací a čtení nejnovějších článků, receptů i speciálů Kondice si prosím aktualizujte svůj prohlížeč.