Premium obsah

Vyzkoušejte domácí tělový a pleťový peeling. Máme pro vás 3 varianty

Vyzkoušejte domácí tělový a pleťový peeling. Máme pro vás 3 varianty
Pravidelné olupování drobných částeček kůže patří sice k mechanismům, kterými se povrch pokožky obnovuje, zároveň však jeho vlivem dochází také k ucpávání pórů a vzniku nevzhledných komedomů. Částečky pokožky je potřeba pravidelně odstraňovat, nejlépe ještě předtím, než se stačí postarat o nežádoucí kožní defekty.

Peeling používejte alespoň jednou týdně

Abyste pozitivní vliv peelingu na svou pokožku zaznamenali, měli byste jej používat pravidelně. Ideální je minimálně jedenkrát do týdne svoji pleť peelingem ošetřit. Pak budete mít šanci poznat rozdíl a zaznamenat také dlouhodobý efekt, který tento typ péče o pokožku bude mít. Na cestě za rozzářenou pletí je právě exfoliace peelingem jedním z nutných kroků. Peeling si samozřejmě můžete koupit. Ten, který si připravíte sami doma, ale bude také velmi účinný, budete mít kontrolu nad jeho složením, a navíc bude nesrovnatelně levnější. Vyzkoušejte některý z našich receptů.

Obecné zásady pro výrobu domácího peelingu

Loading
Ikona
Ale ne! Používáte zastaralou verzi prohlížeče, kterou náš videoportál Kondice nepodporuje!
Pro sledování cvičebních videí, poslouchání meditací a čtení nejnovějších článků, receptů i speciálů Kondice si prosím aktualizujte svůj prohlížeč.