Premium obsah

Intimní hygiena s pomocí přírodních produktů

Intimní hygiena s pomocí přírodních produktů
Ženské intimní partie vyžadují speciální péči. Jejich rovnováha je velmi křehká a snadno ji naruší i sebenepatrnější změna. Narušená acidobazická rovnováha se pak projeví ve formě kvasinek, mykóz nebo výtoků, které jsou nejen nepříjemné, ale také mohou vést až k chronickým obtížím.

Podpořte přátelské bakterie

Nejen lidské střevo je osídleno bakteriemi, které jsou prospěšné. Také sliznice poševní stěny obsahuje velké množství bakterií, které jí prospívají. Velmi často může ale dojít k zanesení nežádoucích látek a rozvoji zánětu či infekce. Aby byly vaše bakterie dostatečně odolné a s počínajícím zánětem si poradily, je potřeba jim trochu pomoci. Nejsnáze je podpoříte pravidelnou konzumací probiotik. Ty si můžete dopřát například v jogurtu, ale ohlídejte si, že obsahuje živé bakterie. Dalším způsobem, jak podpořit přirozenou mikroflóru střeva i intimních orgánů, je pravidelná konzumace kapslí s probiotiky, která nejen regulují zažívací a pohlavní soustavu, ale také podpoří imunitní systém.

Domácí mýdlo na intimní partie

Loading
Ikona
Ale ne! Používáte zastaralou verzi prohlížeče, kterou náš videoportál Kondice nepodporuje!
Pro sledování cvičebních videí, poslouchání meditací a čtení nejnovějších článků, receptů i speciálů Kondice si prosím aktualizujte svůj prohlížeč.