Premium obsah

Cajeputový olej – zázrak z Dálného východu

Cajeputový olej – zázrak z Dálného východu
Sychravé počasí a brzká tma nás zahání do tepla domovů, kde si na podzim a v zimě léčíme častá nachlazení a chřipky. Podpořit uvolnění dýchacích cest a celkovou harmonizaci organismu lze v této době také prostřednictvím aromaterapie. Namíchejte si vlastní vonnou esenci, která vám udělá dobře.

Dlouhé zimní (prokýchané) večery

Těšíte se na to, jak si konečně užijete trochu odpočinku, který vám umožní brzké stmívání v období blížících se Vánoc, ale nakonec vám představy překazí nepříjemné nachlazení? Nedejte se. Podpořte svoje zdraví na míru namíchanou směsí esenciálních olejů, která nejen podpoří dýchací cesty a uvolní ucpaný nos, ale také pomůže k celkovému zklidnění a harmonizaci těla i mysli. Jako základ směsi můžete použít například antibakteriální tea tree olej, který ale nemusí vyhovovat každému. Mnohem jemnější vůní, ale o to silnějšími účinky se vyznačuje méně známý cajeput, který sice pochází ze stejného rodu jako australský čajovník, ale kromě Austrálie na něj narazíte také na Dálném východě a v Malajsii.

Domácí vonná kompozice proti rýmě

Loading
Ikona
Ale ne! Používáte zastaralou verzi prohlížeče, kterou náš videoportál Kondice nepodporuje!
Pro sledování cvičebních videí, poslouchání meditací a čtení nejnovějších článků, receptů i speciálů Kondice si prosím aktualizujte svůj prohlížeč.