Rybářské kloboučky

Jsou tak roztomilé! V devadesátých letech se to jimi jen hemžilo a na hlavě je nosily všechny přední celebrity. Trendy se stále opakují a právě letošní léto přeje téhle módě znovu. Takzvané „bucket hats“ neboli kbelíky sluší téměř každému a nosit se dají v každém věku – parádu s nimi nadělá patnáctiletá puberťačka i její máma. Můžete vsadit na neutrální bílou nebo černou barvu, protože je ale léto, nebojte se odvázat a pořídit si kloboučky s pestrými vzory a několika křiklavými barvami. Nejstylovější jsou aktuálně ty se zvířecím vzorem a věřte, že na festivalu vás v něm nikdo nepřehlédne!

Zdroj: Youtube

Klobouky s maxikrempou

Pokud jde o ochranu před sluncem, nejlepší volbou jsou slaměné klobouky se širokým okrajem. Tyhle kousky ochrání váš obličej, krk a ramena před škodlivými UV paprsky a vypadat v nich budete jako neapolská kráska. Ať už míříte na pláž, prozkoumáváte přírodní stezky nebo se těšíte na piknik v trávě, klobouky se širokou krempou nabízejí jak praktičnost, tak i styl!

Trilby klobouky

Vintage kouzlo s moderním nádechem, navíc šmrncnuté pánským stylem! Pokud chcete svému letnímu šatníku dodat nádech sofistikovanosti a charisma, klobouky trilby jsou tou správnou volbou. Díky kratším okrajům a promáčknutým korunám nabízejí trilby moderní pohled na klasický styl. Ať už se účastníte hudebního festivalu nebo zahradního večírku, lehký slaměný klobouk trilby může bez námahy pozvednout váš letní šatník. Skvěle se hodí například ke vzdušné lněné košili a kalhotám.

Klasika ve stylu fedory

Klasická elegance s moderním nádechem, sofistikovaný a nadčasový vzhled – to jsou klobouky fedora. Tyto ikonické klobouky se vyznačují měkkou, vytvarovanou střechou o výšce kolem 11 cm a měkkou krempou o šířce asi 6,4 cm. Doplněné bývají širší stuhou ve stejné nebo kontrastní barvě. Ideální jsou na zahradní párty, pikniky nebo venkovní svatby, fedory bez námahy pozvednou jakýkoli outfit. Chcete-li porazit letní vedra, zvolte prodyšné materiály, jako je sláma nebo lehká bavlna.

Zdroje:

https://www.outdoorandcountry.co.uk/blog/discover-the-best-summer-hats-to-buy-in-2023/