Než se pustíme do objevování nových způsobů sebeuspokojování, je na místě zdůraznit, že je zde třeba určitá opatrnost. Není zcela bezpečné si do vagíny nebo zadních vrátek zavádět věci, které k tomu nejsou určeny. To se týká hlavně předmětů denní potřeby, jako je hřeben, kartáček na zuby, hrdlo láhve nebo dokonce propiska. Ty totiž mohou obsahovat ostré části, které snadno způsobí poranění, a tedy vstupní bránu infekce. Pokud chcete použít třeba salátovou okurku, řádně ji předem omyjte a ideálně na ni ještě navlékněte kondom. Takto připravená zelenina nebo třeba banán mohou posloužit jako takové provizorní vaginální dildo, do análního otvoru si je však nezavádějte raději vůbec – nemají žádnou bezpečnostní rozšířenou základnu, která by bránila jejich úplnému pohlcení. Kromě toho se mohou uvnitř zlomit a poranit citlivou anální sliznici. Tipy, které zde představím, se tedy týkají spíše vnější stimulace, pro tu vnitřní se vyplatí zakoupení pomůcky pro to určené.

Sprcha

Stimulace vulvy vodním proudem je naprostá klasika. Která z nás si už jako malá holčička nezkoušela namířit sprchovou hlavici přímo mezi nohy? Pro mnoho žen je i v dospělosti taková vodní masáž zaručenou cestou k dosažení orgasmu. Zcela ideální je pro tyto hrátky taková hlavice, kde se dá nastavovat intenzita a tvar proudu. Pokud takovou doma nemáte, zkuste tu svou jednoduše odšroubovat a využijte proud z hadice. Je užší a tedy více cílený. Pokud máte větší vanu, zkuste si do ní lehnout s nohama od sebe a nechat proud vody padat z kohoutku přímo na váš klitoris.

Opěradlo gauče

Další klasika. Vraťte se do dětských let, nasedněte obkročmo na opěradlo křesla nebo gauče a pořádně se projeďte. Toto otírání, které má v angličtině už ustálený název grinding, je velmi intuitivní a přirozený způsob nepřímého dráždění klitorisu.

Polštář

Technika otírání se o polštář, anglicky humping a pillow, je velmi podobná té předchozí. Stačí si pod sebe zasunout větší polštář (nebo třeba objemnou deku) a třít se o něj až do vyvrcholení. Třít se můžete oblečené i nahé, záleží, jak je vám to pohodlnější. Pro peprnější zážitek lze pod polštář zastrčit masážní hlavici se silnými vibracemi.

Noha stolu

Velmi zajímavý způsob domácí masturbace spočívá v otírání se o nohu stolu. Ideální je si u toho nechat kalhotky, aby nedocházelo k nepříjemnému zadrhávání a zabránilo se zanesení nečistot do vaší intimní oblasti. Jednoduše si sedněte na zem tak, abyste mezi nohama měla nohu stolu, a poté se o ni začněte třít nahoru a dolů.

Tenisák

Lehněte si na zem, ideálně na koberec, aby vám nebyla zima. Mezi nohy si vložte tenisák nebo jiný tvrdší míček a nohy si překřižte. Poté se pohybujte směrem dopředu a dozadu tak, aby se tenisák otíral o ta správná místa. Variantou může být otírání se o míček vsedě na patách nebo s nohama od sebe.

Štětec

Určitě máte doma štětec na malování (nebo na make-up). Pořádně ho vyperte a vysušte. Ujistěte se, že vaše vulva není vlhká, můžete ji také osušit kapesníčkem. Poté vezměte do ruky štěteček a jemně s ním hlaďte různé části své svatyně – velké i malé pysky, Venušin pahorek, hráz a nakonec klitoris. Jedná se o velmi něžný způsob sebepotěšení, který je vhodný i pro citlivější ženy a dá se využít také při hrátkách s partnerem.

Ruka

A nakonec věc, kterou máme doma asi všichni. Experimentujte s novými hmaty a pohyby a třeba se stane právě vaše ruka tou nejlepší hračkou na světě. Nezapomeňte sáhnout po lubrikačním gelu pro ještě lepší zážitek.

Všechny zmíněné techniky jsem sama vyzkoušela a jsou mi příjemné, vy však víte samy nejlépe, co vám dělá a nedělá dobře. Rozhlédněte se tedy po bytě a buďte kreativní! Fantazii se meze nekladou.

Zdroj:

Instagram: @hrackypodlekacky