Premium obsah

Domácí mazlíčci: Jak o ně pečovat, aby i jim bylo s vámi dobře?

Jedním z nejlepších léků na špatnou náladu je domácí mazlíček. Podle veterinárního lékaře Leoše Železného ale umí zvířata s člověkem i větší divy: hlazení zvířecí srsti snižuje stres stejně jako vysoký tlak. A to mimochodem dokáže i pouhý pohled na rybičky v akváriu. Jenže zvíře znamená i dávku povinností, které je dobré promyslet před tím, než si nějaké pořídíte.

Domácí mazlíček je dalším členem rodiny a dávno jsou pryč časy, kdy pes nebo kočka prostě jen žili poblíž člověka. Dnes jsou hlídací pes a kočka na myši spíš výjimkou a chlupáči jsou parťáky, pro které chceme to nejlepší. Leoš Železný má několik základních rad: najít si pravdivé informace, dbát na správnou výživu a nabídnout zvířeti dostatek pohybu. A pokud je toho na vás moc, doporučuje zkušený zvěrolékař třeba jednadvacetidenní výzvu Perfect Fit.

Zapojte se do 21denní výzvy, v níž budete se svým mazlíčkem zdolávat různé úkoly, díky kterým mu zajistíte šťastný, zdravý a plnohodnotný život...

Ikona
Ale ne! Používáte zastaralou verzi prohlížeče, kterou náš videoportál Kondice nepodporuje!
Pro sledování cvičebních videí, poslouchání meditací a čtení nejnovějších článků, receptů i speciálů Kondice si prosím aktualizujte svůj prohlížeč.