Která postava ze seriálu Přátelé jste?

Až neuvěřitelně populární seriál Přátelé neboli F.R.I.E.N.D.S. je ikonický už svou úvodní znělkou, ve které hlavní hrdinové tančí ve fontánce plné vody. Věděli jste ale, že když měli herci tuto scénku natáčet, nikomu z nich se do toho úplně nechtělo? V rozhovoru pro BBC Jennifer Anniston uvedla: ,,Přišlo nám to trochu... Já nevím... Tancovat ve fontáně nám přišlo trochu zvláštní." Scénu ale natočili, protože zkrátka museli. Jinak si ale natáčení seriálu účastníci ve většině času užívali.

Zdroj: Youtube

Štáb plný umělců

V bytě, ve kterém bydlí Joey Tribbiani, má Joey na dveřích magnetickou dětskou tabulku. V každém díle je na tabulce jiné doodle umění, které dělá někdo ze štábu. Postupně se všichni střídají.

S kým měl Joey skončit?

Podle mnoha fanoušků seriálu byli pro sebe Joey a Phoebe jako stvoření a všechny mrzelo, že spolu nikdy neskončili. V původní myšlence scénáristů seriálu měl ovšem Joey dokonce skončit s Monicou!

Matthew a závislost

Fantastický herec, který zahrál roli Chandlera Binga, měl těžký život. Bojoval s psychickými nemocemi i závislostmi a většinu času natáčení byl závislý na lécích. Jediná série seriálu, kdy byl Matther Perry úplně střízlivý, byla 9. série. Za ni také Matthew dostal nejvíce pochval a uznání.

Vlasy Rachel Green

Střih a účes, které měla Jennifer Anniston v prvních sériích se stal naprosto ikonickým a začaly ho nosit ženy po celém světě. Jennifer se nechala slyšet, že ve skutečnosti účes chtěla změnit, fanoušci ovšem nesouhlasili.

Lisa Kudrow byla opravdu těhotná

Pamatujete, když Phoebe čekala děti svého bratra? Tahle linie byla do seriálu vložená, když herečka Lisa Kudrow otěhotněla.

Rossův věk je zvláštní

Zatímco všechny postavy ze seriálu Přátelé postupně stárnou, Ross Geller má štěstí. Je mu 29 let po tři roky.

Zdroje:

https://www.cosmopolitan.com/entertainment/tv/g13098604/friends-tv-show-facts-trivia/?slide=36

https://www.bbc.co.uk/programmes/b0833dng

https://theprint.in/feature/jennifer-aniston-wasnt-a-fan-of-the-rachel-haircut-heres-why/829344/