Vánoce jsou pro mnohé synonymem klidu, radosti a rodinných setkání. Ne každý však sdílí takto pozitivního vánočního ducha. Některé známé osobnosti se Vánocům raději vyhýbají, ignorují je, nebo je vyloženě nesnáší.

Zdroj: Youtube

1. Colin Firth

Hvězda filmu Láska Nebeská nebo Mamma Mia Colin Firth (63) se v roce 2009 nechal v rozhovoru pro deník Daily Mail slyšet, že Vánoce přímo nenávidí. Během sváteční doby se prý bojí i zapnout rádio, protože moderní koledy v něm budí vražedné sklony a dostávají ho do nálady Ebenezera Scrooge z Vánoční Koledy.

2. Lady Gaga

Lady Gaga (37) také není fanouškem Vánoc. V roce 2019 na svém koncertě ukousla hlavu figurce Santa Klause a křičela, že na Vánoce se cítí mizerně a osamoceně.

3. Hugh Grant

Hugh Granta (63) prý Vánoce děsí. Chodil do chlapecké školy, a protože byl vždy velmi hezký, dávali mu hrát Marii ve školních hrách a pak mu všichni začali říkat Mary. Nesnáší Santa Clause. Představa, že by komínem sestoupil nějaký zvrhlík, je pro něj děsivá.

4. Miley Cyrus

Miley Cyrus (31) v roce 2016 na svém Instagramu zveřejnila příspěvek o tom, že vánoční svátky nemá úplně v lásce. Cítí se při nich hluboce nešťastná, protože pro většinu lidí jsou Vánoce jen o chamtivosti, dárcích a přemíře všeho. Bylo by podle ní lepší, kdybychom o Vánocích mysleli na druhé.

5. Noel Gallagher

Zpěvák Oasis Noel Gallagher (56) nejen že Vánoce nemá rád, přímo jimi pohrdá. V roce 2017 vydal vánoční proslov, ve kterém vysvětluje svou hlubokou a upřímnou nenávist k těmto svátkům. ,,Nenávidím Vánoce s vášní! Příliš mnoho jídla, příliš mnoho "We Are The World", vánoční svetry, televizní moderátoři, zas*ané reklamy a zas*ané počasí," říká ve videu Noel.

Zdroj: Youtube

Doufáme, že vaše svátky budou mnohem pozitivnější a pohodovější, než u zmíněných celebrit. Pokud tomu tak není, máte možná akutní nedostatek cukroví a vánočních pohádek!

Zdroje:

https://www.usmagazine.com/

https://www.wionews.com/photos/no-christmas-from-lady-gaga-to-miley-cyrus-stars-who-hate-this-festival-of-joy-540131

https://ohnotheydidnt.livejournal.com/127417765.html