Premium obsah

Vzhůru na běžky!

Vzhůru na běžky!
Tři ženy. Každá je jiná a také jedinečná. Tři různé tréninkové plány, které končí stejným dnem a stejným cílem. Uběhnout 20. února 2022 Karlův běh, distanci 22 km. Sledujte naši velkou běžkařskou výzvu a držte  finalistkám palce!

Ze všech úžasných žen, které se přihlásily do naší běžkařské výzvy, jsme v redakci vybrali Radku, Ilonu a Andreu. Naše kolegyně Markéta Chýňavová, která se sama dálkovým běhům jako „hobík“ dlouhodobě věnuje, připravila tříměsíční tréninkový plán, podle kterého se budou ženy na závod připravovat. Tréninkový plán zahrnuje přípravu na suchu i na sněhu a rozhodně není jednoduchý. Každá z finalistek bude při jeho plnění pravidelně vystupovat ze své komfortní zóny. Odměnou bude zážitek ze závodu, splnění očekávaného výsledku a dobrý pocit ze sebe samých.

V dalších číslech Kondice budete moci sledovat, jak se holkám daří podle plánu trénovat. Sledujte nácvik techniky na suchu i na lyžích a zkuste to s nimi.

Běžkařský plán Andrea

Andreiným cílem je poprvé se stavit na start běžkařského závodu. Aby ho zajela se ctí, bude do svého tréninku muset nově zahrnout intervaly a vzít na milost hole na nordic walking. Celý plán můžete najít ZDE.

Ikona
Ale ne! Používáte zastaralou verzi prohlížeče, kterou náš videoportál Kondice nepodporuje!
Pro sledování cvičebních videí, poslouchání meditací a čtení nejnovějších článků, receptů i speciálů Kondice si prosím aktualizujte svůj prohlížeč.