Beran

Nad lidmi, kteří vám začnou vysvětlovat, že by vám moc rádi ulehčili život, ale že na to bohužel nemají čas ani peníze, můžete leda tak mávnout rukou. To, že jejich pomoc nepotřebujete, jim nevysvětlujte. Vůbec netuší, že se už ve středu odpoledne situace zásadně změní ve váš prospěch. Slunce se dostane do Střelce a dá vám sílu i k těm nejtěžším bojům.

Zdroj: Youtube

Býk

To, že adventní trhy začínají letos ještě před adventem, vás z míry nevyvede a o dobré zážitky vás to nepřipraví. Po týdnu, který bude z valné části pracovní a v němž vás nic převratného nečeká, se můžete těšit na víkend, který bude v tomto směru naprosto dokonalý. Díky Luně ve svém znamení prožijete dva dny, kdy se budete ze života radovat opravdu naplno.

Blíženci

Lidé, kteří vám vysvětlují, že nemáte zbytečně riskovat, to myslí opravdu dobře. Právě proto by bylo lepší, abyste se s nimi zbytečně nehádali. Platí to zejména pro páteční odpoledne a víkend. Zejména v sobotu, kdy na vás působí napjatý vztah mezi Marsem a Saturnem, si dejte pozor jak na zbytečné hádky, tak na riskantní jízdu. Je pravda, že chcete být v cíli co nejrychleji, ale nic se nesmí přehánět.

Rak

Zatímco si ostatní stěžují, jak je všechno drahé a jak se letos pečení vánočního cukroví nevyplatí, vy jste na tom díky své prozíravosti docela dobře. Veškeré potřebné suroviny jste nakoupili v akci za cenu víc než příznivou. Místo stresu procházíte nejrůznější kuchařky a hledáte recepty na cukroví. K těm, které už znáte a máte vyzkoušené, přibude pár nových objevů!

Lev

I když si ještě ve středu v poledne budete myslet, že na vás s láskou zapomněli, mějte rozum a nahlas to neříkejte. Ve středu večer, kdy se Slunce dostane do Střelce a Luna do Berana, se situace zásadně změní. Seznámení vás potká za okolností, které byste jindy považovali za zcela nepravděpodobné. Opět budete muset zkonstatovat, že se ve vašem životě zázraky opravdu dějí.

Panna

Od pondělního do středečního poledne, kdy je Luna ve vašem partnerském sektoru, věnujte větší pozornost tomu, co vám říká partner. Nápady, s nimiž přijde, vám navíc poskytnou spoustu materiálu k přemýšlení. Kdybyste si pak o víkendu, kdy bude na všechno přece jen víc času, dokázali spolu sednout a už definitivně se rozhodnout, co bude dál, bylo by to vynikající.

Váhy

Zejména ve středu hrozí, že se naštvete nejen na rodiče, ale i na děti. Všichni mají pocit, že jste na světě jen proto, abyste plnili jejich přání a ulehčovali jim život. Když vám dosud partner v takových situacích říkal, že se nemáte nechat úkolovat, vysvětlovali jste mu, že jste rodina a přece si musíte vzájemně pomáhat. Teď je vám však jasné, že situaci odhadl správně.

Štír

I když začíná období, kdy se jí podstatně víc než obvykle, měli byste se v tomto směru mírnit. Když to budete s jídlem přehánět, hrozí vám nejen nejrůznější trávicí potíže, ale i hodně nepříjemné výčitky svědomí. Kdybyste se naopak hned v pondělí večer rozhodli, že své choutky omezíte, budete se cítit naprosto skvěle. Pocit, že se dokážete ovládat a že svůj život sami aktivně ovlivňujete, je k nezaplacení!

Střelec

Kromě všech ostatních zážitků, které jsou s koncem roku spojené, se o víkendu objeví šance na mimořádný kulturní zážitek. Když vám někdo nabídne lístky na zcela vyprodaný vánoční koncert, neváhejte a berte ho oběma rukama. V sobotu, kdy se Mars dostane do napěťového vztahu se Saturnem, si dejte pozor na zbytečné konflikty. Riskantní by byla zejména debata s dopravní policií.

Kozoroh

Váš talent pro hledání podstaty a pro nacházení základní kostry všeho, co se kolem vás děje, se opět zúročí. Když vám v práci začnou vysvětlovat, že vás čeká lákavá budoucnost, bude vám jasné, že se děje něco, co pozitivní důsledky mít nebude. Právě proto by bylo lepší, kdybyste se co nejdříve začali nenápadně ohlížet po novém místě. O tom, že se objeví, nepochybujte.

Zdroj: Youtube

Vodnář

Pokud se v rodinách vašich kamarádů nebo mezi příbuznými objeví nějaká ta černá ovce, můžete si být jisti, že si s ní budete skvěle rozumět. Zatímco ji všichni ostatní berou jako člověka, který ostatním jen komplikuje život, vy ho vnímáte jako někoho, s kým se dobře bavíte a navíc se i vzájemně obohacujete. Zejména ve čtvrtek a v pátek vám spolu bude moc dobře.

Ryby

Úvahy o zásadních životních změnách, které aktivuje středeční vstup Slunce do Střelce, patří k těm, které jsou nebezpečné až riskantní. Právě proto byste se na ně měli alespoň dvakrát dobře vyspat. Když i potom usoudíte, že jsou opravdu skvělé, slibte si, že o nich budete během víkendu přemýšlet. Pokud je budete i v neděli večer vnímat stejně, nestojí realizaci už nic v cestě.

Zdroj:

  • Autorský článek
  • Autorka je astroložka ve společnosti astrologie JaGa