Beran

Jde o týden, který máte zcela ve svých rukou. Pokud chcete a potřebujete pracovat, dokážete toho zvládnout dvakrát víc než obvykle. Kdybyste se však rozhodli, že svou aktivitu rozdělíte tak, abyste zvládli jak pracovní záležitosti, tak i akce, které máte naplánované s přáteli, zcela jistě se vám to podaří. Večery byste ale měli trávit doma. Při světle svíček na adventním věnci to bude příjemné, klidné a navýsost romantické.

Zdroj: Youtube

Býk

Pokud se kolem vás začne hned v pondělí večer motat člověk, který sám neví, jestli vás chce, nebo nechce, měli byste o motivech jeho jednání velice intenzivně přemýšlet. Je docela možné, že usoudil, že na Vánoce nemá kam jít, a přišel na to, že byste mu vy mohli poskytnout vytoužený azyl. Kdyby s tím přišel rovnou, asi byste souhlasili, ale taková manipulace se vám ani trochu nelíbí…

Blíženci

V pondělí a v úterý, kdy je Luna v Panně, to lehké opravdu nemáte. Spousta lidí má pocit, že vám má právo radit a varovat vás před negativními následky vašich nepromyšlených činů. Navíc hrají na vaši zodpovědnost a přirozeně přátelskou povahu. I v takovém případě je potřeba, abyste jim odolali. Momentálně je nutné, abyste nejdříve mysleli na sebe a na ty ostatní až potom.

Rak

Zásadní pozitivní vliv na vás vyvíjí Venuše, která se v pondělí večer dostává do vašeho sektoru lásky a romantiky. Najednou pochopíte, kde jste v dosavadních vztazích dělali chybu, a rozhodnete se, že to napravíte. První pozitivní výsledky zaregistrujete už ve středu večer. Jde o rychlost, která vám připadá skoro neuvěřitelná, ale opravdu to tak je. Vy se chováte jinak a miláček na vaše chování taky jinak reaguje.

Lev

Především je potřeba, abyste sami sobě slíbili, že si svou velkorysost nenecháte přerůst přes hlavu. Nebezpečí hrozí zejména na začátku týdne. Když přijde kolega s tím, že by byl rád, abyste si za něj vzali víkendovou pracovní pohotovost, předem se zamyslete nad tím, zda to vyhovuje vám. Ve druhé etapě se poptejte, kdy a jak vám vaši velkorysou pomoc vrátí.

Panna

Venuše, která se v pondělí dostává do vašeho sektoru komunikace, vám zásadně vylepší život. Už v pondělí pochopíte, že vás konečně směruje tam, kde jste už dlouho chtěli být. S partnerem se zejména odpoledne dokážete bavit bez zbytečného napětí. Problémy řešíte s úsměvem. Navíc všechno zvládnete tak, abyste byli spokojení oba. Dokonce se můžete domluvit na víkendovém výletě na adventní trhy do blízkého zahraničí…

Váhy

To, že se advent v případě vás a vaší rodiny pojí s nejrůznějšími kulturními akcemi, je normální a vy to berete jako fakt. Letos je však všechno daleko náročnější. Zejména o víkendu musíte být současně na tolika místech, že se to stihnout nedá. Nezbude, než abyste ku pomoci povolali babičky a kamarádky. Vadit jim to nebude. Příjemné vybočení z každodenní rutiny naopak přivítají.

Štír

Venuše, která se v pondělí večer dostává do vašeho znamení, vám slibuje advent plný divů! Pokud se ale těšíte na nejrůznější citová dobrodružství a tajné i zjevné úlety, budete zklamáni. Celý týden proběhne spíše ve stadiu stabilizace a jasných pravidel, která do svého vztahu oba vnášíte. Výsledkem bude přesně ten klid a mír, po kterém jste dosud toužili marně.

Střelec

Konečně jste si našli partnera, který dokáže akceptovat váš smysl pro humor a směje se stejným věcem, jakými se bavíte vy. Navíc si pomalu začínáte vytvářet svou vlastní soukromou řeč, které nikdo jiný nerozumí. Ostatním sice může vaše jednání připadat skoro až infantilní, ale vy si ho vzít nedáte. Oba se spolu bavíte dobře a připravit se o to nenecháte.

Kozoroh

Když se dostanete do situace, kdy za vás bude chtít rozhodovat partner, nesmíte mu to dovolit. Zejména ve středu, kdy oblohu ovládá pomalý a tedy velice silný Neptun, by jeho cíle byly sice ušlechtilé, ale přesto by při jejich realizaci nadělal víc škody než užitku. Názory svého miláčka si vyslechněte, přemýšlejte o nich, ale jasně dejte najevo, že definitivní rozhodnutí máte v rukou vy!

Vodnář

Od pondělka do středy si musíte dávat pozor nejen na to, co komu říkáte, ale především na to, kdo vás poslouchá. Lidí, kteří se zajímají především o to, po čem jim nic není, se kolem vás pohybuje dost. Pokud si chcete o něčem opravdu důležitém promluvit mezi čtyřma očima, vyrazte si na procházku, kde budete sami zcela jistě. Vypadá to sice trochu jako špionážní román, ale ve vašem případě je to nutné.

Ryby

Především ze svého okolí odstraňte lidi, kteří mají pocit, že jste tak trochu nesvéprávní a bez nich, jejich rady a přímé účasti se zcela určitě rozhodnete špatně. Naštěstí se partner hned a bez váhání přidá na vaši stranu. Zatím nahlas nic neřekl, ale z jeho jednání je jasné, že ho už taky pěkně štve poručníkování lidí, kteří vám dávají najevo, že si bez nich nedokážete poradit.

Zdroj:

Autorský článek
Autorka je astroložka ve společnosti astrologie JaGa