Premium obsah

Astrologie: Slunce v Býku vybízí k tvurčímu životu

Astrologie: Slunce v Býku vybízí k tvurčímu životu
Ve středu 20. 4. 2022 ve 4:25 vejde Slunce do znamení Býka. Můžeme se tak zabydlet ve svém Bytí, zapustit kořeny, spojit se s Matkou zemí, která se o nás stará, nasát její výživu a energii a zútulnit si prostor, který obýváme. Naše hmotné tělo potřebuje péči a výživu. Je to chrám, ke kterému bychom měli přistupovat s láskou a božskou péčí. Staráme-li se o něj jako o boží chrám, pak z něj dokážeme vyhnat „obchodníky“, kteří znesvěcují náš posvátný prostor, stejně jako to udělal Ježíš. Buďme dobrými hospodáři a věnujme pozornost svému tělu. Zužitkujme své dary, nadání a tvořivost, kterou skrze sebe realizujeme a naplňujeme boží poslání, jímž je bezpodmínečná láska. Vychutnávejme život všemi svými smysly a vnímejme krásu, která v nás procitá společně s probouzející se přírodou.

Ve středu 20. 4. bude Slunce vytvářet harmonický aspekt s Černou Lunou v Raku, kdy se budeme spojovat s pocity a emocemi, které nemáme v rovnováze a které nám říkají, co potřebujeme, abychom se dostali do harmonie a cítili se ve svém těle útulně. Naše tělo je úžasný nástroj, který nám v každém okamžiku naznačuje, co se v nás odehrává, jak život vnímáme, co prožíváme a co potřebujeme. Pokud jeho projevy neposloucháme, zviditelňují se nám bolesti v těle a ve vnějším světě se ukazují jako utrpení a boj. Svět je odrazem našich duší, který si na nevědomé úrovni vytváříme. Nevědomí reprezentované Lunou, která je v Býku v povýšení, je počátkem a koncem všeho, alfou a omegou. Rozumíme-li svým pocitům a emocím a dokážeme-li je využít ve svůj prospěch bez ubližování druhým, posouváme se z nevědomí do vědomí a žijeme tvůrčím způsobem.

Loading
Ikona
Ale ne! Používáte zastaralou verzi prohlížeče, kterou náš videoportál Kondice nepodporuje!
Pro sledování cvičebních videí, poslouchání meditací a čtení nejnovějších článků, receptů i speciálů Kondice si prosím aktualizujte svůj prohlížeč.