Premium obsah

Astrologie: Slunce v Beranu probouzí energii

Astrologie: Slunce v Beranu probouzí energii
V neděli 20. 3. v 16:34 přechází Slunce do ohnivého znamení Berana, kdy se rodí energie, která nám dává obrovskou sílu k odstartování nových projektů a zasazení semínek toho, co chceme v budoucnu sklízet. Můžeme se podobně jako malé děti s otevřeným srdcem, důvěrou a odvahou vrhnout do nových dobrodružství, abychom prozkoumali svět a poznali různé možnosti. Dejme lásku, se kterou a pro kterou jsme byli zrozeni, do pohybu, otevřeme se životu, radujme se z něho a začněme život žít.

V pondělí 28. 3. se spojí Venuše se Saturnem ve Vodnáři, kdy jsme zkoušeni z lekce lásky. Je mnoho druhů lásky, úrovní a možností, jak milovat, ale láska vždy začíná u nás samotných. Čím více jsme naplněni láskou, tím více ji můžeme šířit dále do světa. Nikdo zvenčí nás nedokáže láskou „naplnit“ a plně uspokojit. Pokud očekáváme, že nás druhý učiní spokojenými, vkládáme do jeho rukou zodpovědnost za své štěstí a stáváme se na něm závislí. Každý jsme zodpovědný za sebe, své tvoření, naplnění a konání a také za svoji svobodu a nezávislost. Podívejme se na sebe s nadhledem a přijměme se takoví, jací jsme. Vyjádřeme svoji lásku zodpovědně a ohleduplně, upravujme své hranice a vymezujme si svůj prostor, abychom mohli svobodně dýchat, tvořit a milovat, ale přitom neubližovali druhým.

Loading
Ikona
Ale ne! Používáte zastaralou verzi prohlížeče, kterou náš videoportál Kondice nepodporuje!
Pro sledování cvičebních videí, poslouchání meditací a čtení nejnovějších článků, receptů i speciálů Kondice si prosím aktualizujte svůj prohlížeč.