Premium obsah

Jak jsem učila děti lyžovat...

Jak jsem učila děti lyžovat...
Umět lyžovat pro mě bylo asi tak důležité jako hrát na piano nebo chodit na francouzštinu. Dokud jsem bydlela na horách. Když jsem přišla do Prahy, řešily se sjezdovky horem dolem a vždycky následovala otázka: „A proč nelyžuješ??? Holka z hor?“ Měla jsem jasno, že moje děti už prostě lyžovat budou, ať tohle nemusí neustále poslouchat. Jakmile jsem si byla jistá jejich funkčním pudem sebezáchovy, pustila jsem se do toho.

Není pravda, že bych neuměla lyžovat. Umím to, ale sjezdovky mě tak nějak nebaví. Spatra vyjmenuji sto plus jedna důvodů. Od přecpaných sjezdovek plných psychopatů s nejnovější výbavou, až po traumatické zážitky z dětství v podobě zadku jakéhosi tatínka na mém obličeji, kterému jsem na dětské sjezdovce podjela nohy. A přidám fakt, že většina sjezdovek v okolí mých rodných Velkých Hamrů končí na mé poměry dost rychle potokem, parkovištěm nebo aspoň nějakým srázem.

Loading
Ikona
Ale ne! Používáte zastaralou verzi prohlížeče, kterou náš videoportál Kondice nepodporuje!
Pro sledování cvičebních videí, poslouchání meditací a čtení nejnovějších článků, receptů i speciálů Kondice si prosím aktualizujte svůj prohlížeč.