Premium obsah

Odhalte tajemství ájurvédských bylinek dlouhověkosti

Odhalte tajemství ájurvédských bylinek dlouhověkosti
Kdo z nás by nechtěl zůstat neustále mladý, cítit se plný síly a užívat si život plnými doušky. Říkáte si, že je to jen nedostižný sen? Nemusí být. Pokud do svého života pozvete ájurvédu, může se i tento sen stát realitou. A rozhodně není nutné opatřit si nektar nesmrtelnosti, který kvůli dlouhověkosti pili ve staroindických védách bájní bohové. Stačí dodržovat několik pravidel a přizvat si na pomoc vhodné bylinky.

Věda o životě = ájurvéda

Ájurvéda je věda známá tisíce let. Za cíl si klade dlouhodobé udržení zdraví a dobré tělesné i duševní kondice. Člověka vnímá jako jeden celek, který se snaží udržet v harmonii a rovnováze přírodními prostředky a úpravou životosprávy se zaměřením na omezení stresu a naopak pravidelné cvičení, meditaci, kvalitní stravování a případně konzumaci doplňků stravy, jež pomohou k lepší funkci vnitřních orgánů. Mezi ty patří také byliny dlouhověkosti, ze kterých se připravují tzv. rásajány, tedy přípravky, které mají revitalizovat tělo i mysl a dopřát člověku dlouhověkost. Kromě ájurvédských bylin se k jejich výrobě používá také med, ovoce, mléko, koření a další složky. Vzhledem k tomu, že ájurvéda považuje za jednu z nejvýznamnějších příčin vzniku nemocí stres, v jehož důsledku se tělo zanáší toxiny, je potřeba jejími přípravky v první řadě tělesné buňky očistit a zbavit tělo stresových hormonů. Právě takto mají působit rásajány.

Čavanpráš zvyšuje imunitu a zlepšuje trávení

Loading
Ikona
Ale ne! Používáte zastaralou verzi prohlížeče, kterou náš videoportál Kondice nepodporuje!
Pro sledování cvičebních videí, poslouchání meditací a čtení nejnovějších článků, receptů i speciálů Kondice si prosím aktualizujte svůj prohlížeč.