Thule Shine je městský kočárek pro všestranné pohodlí vhodný od novorozence po batole. Lehká, kompaktní a snadno ovladatelná konstrukce je ideální pro manévrování v městském prostředí. Obsahuje polstrovanou, oboustrannou sklápěcí sedačku, dále velkou odvětrávanou, rozkládací stříšku a vestavěnou nastavitelnou opěrku nohou pro bezpečnou a pohodlnou jízdu.

Zdroj: Youtube

Revoluční novinkou je doplněk Shine Air Purifier Canopy pro čištění vzduchu. Thule se spojilo se švédským technologickým start-upem bubl. AB a společně vyvinuli technologii čištění vzduchu. Systém ukotvený ve vědě a využívající osvědčené technologie zajišťuje, že dítě může dýchat čistý vzduch, ať jste kdekoli. Ve stříšce je použitý EPA filtr, kterým prochází vzduch poháněný tichým ventilátorem. Ten vytváří jemný vánek filtrovaného vzduchu, který dítě neruší a může při něm v klidu spát. Navzdory mírné cirkulaci vzduchu se kolem dítěte každou minutu uvolní více než 150 litrů vyčitěného vzduchu. Doprovodná mobilní aplikace porovnává kvalitu uvnitř stříšky s okolím a upozorní vás, když je čas filtr vyměnit za nový.Inovativní čistička Thule Shine Air Purifier Canopy funguje na korbičce i sedačce pro batolata a stojí 12 490 Kč, za kočárek zaplatíte 18 690 Kč.

Jak to funguje
1. Připevněte stříšku na korbičku nebo sedačku kočárku Thule Shine.
2. Zapojte dobíjecí baterii do stříšky.
3. Roztáhněte stříšku, nastavte rychlost ventilátoru a připojte aplikaci přes Bluetooth, abyste měli přehled o kvalitě vzduchu
4. Uložte dítě do kočárku Thule Shine a vyrazte si užít město