Ondřeje jsme zastihli v Hudebním divadle Karlín na tiskové konferenci k nově připravovanému muzikálu Anděl Páně, jehož je autorem. A řeč přišla samozřejmě na to, jak se udržuje v kondici. Hudební skladatel prozradil, že před třemi lety řešil nepříjemné problémy s ploténkou, a tak se na rady lékaře musí hýbat, i když se mu občas zrovna nechce. Do fitka chodí pravidelně několikrát týdně.

Zdroj: VLM

Box je jeho vášní

Ačkoliv by se skladatel rád věnoval náročnějším sportům, a to hlavně boxu, který se mu od dětství líbí a rád ho sleduje, musí si tenhle extrémní sport nechat ujít, a to prý kvůli prstům. Občas i tak ale oblékne boxerské trenýrky, nasadí rukavice a jde si trochu zaboxovat s trenérem. „Nevydržím u toho ale dlouho, protože mě ty prsty vžycky začnou brnět a to se projevuje i na technice. Je mi to líto. Jde vlastně o moje nesplněné sportovní přání,“ řekl.

Sportem vyhání špatnou náladu

Ondřej také přiznal, žecvičení mu prý kromě udržování zdravých zad pomáhá také vyplavovat chmurné myšlenky. Loňský rok byl pro něj poměrně psychicky náročný, protože řešil veřejně propíraný rozvod s bývalou manželkou, modelkou a Miss World 2006 Tatianou Kuchařovou. Ta tvrdila, že vztah ztroskotal na Ondřejových opakovaných nevěrách. Záhy poté, co oznámili konec vztahu, vyšlo najevo, že skladatel už delší dobu chodí s moderátorkou Danielou Písařovicovou – oba byli tehdy proto terčem bulvárních plátků. Hudebník po boku nové ženy ale září štěstím a tvrdí, že našel svoji druhou půlku. Nedávno v televizní Show Jana Krause řekl, že ho mnoho lidí za jeho chování odsoudilo. „Ve chvíli, kdy dochází ve vztahu k nějakému nedorozumění a tomu, že každý v tom páru mluví jinou řečí, stane se to, že v nějaký moment už to člověk vzdá. Já jsem to vzdal, což mi vůbec není ke cti. Byl jsem iniciátorem rozchodu, a proto jsem na pranýři,“ řekl.

Našel si zapálenou sportovkyni

Brzobohatého přítelkyně je známá jako velká sportovkyně a především vyznavačka běhání. K tomu přesvědčila i Ondřeje, i když se mu to zezačátku zrovna moc nezamlouvalo. „On nejdřív brblal, že je to moc těžký, žemá radši silový cvičení. Ale teď mám pocit že jsem mu vysvětlila, že je to velmi přínosný, takže už chodí se mnou,“ řekla Daniela Písařovicová například v pořadu Blízká setkání.