Premium obsah

5 sportů, které musíte v zimě vyzkoušet

5 sportů, které musíte v zimě vyzkoušet
Venku je krásně nasněženo a byl by to snad hřích nevyjít ven a neužít si pohybu na čerstvém mrazivém vzduchu. I když nejste zrovna příznivcem zimních sportů, máme pro vás pár tipů, jak si toto zimní období naplno užít – zima, to už dávno nejsou jen lyže a saně. Tohle prostě musíte vyzkoušet.

Jízda na sněžnicích

Procházka v zasněžené odlehlé krajině je prostě láska na první pohled. Jakmile jednou vyzkoušíte sněžnice, už je nebudete chtít sundat. Díky nim se totiž dostanete do neprobádaných míst pokrytých sněhem, ty jsou totiž nejkrásnější. Princip sněžnic je prostý – váha člověka se rozloží na větší plochu, než jsou chodidla, tím pádem se noha do sněhu tolik nezaboří. Pomůckou při chůzi na sněžnicích vám budou také hůlky. Není nic jednoduššího než z horské chaty vyrazit na takovou túru na sněžnicích. Pokud vás to láká, ale stále jste na pochybách, můžete si vybrat rovnou kurz chůze na sněžnicích, kde vás naučí správně sněžnice používat, vybrat si příznivý terén, jak zvládnout chůzi z kopce i do kopce a jak se neztratit.

Snowkiting

Loading
Ikona
Ale ne! Používáte zastaralou verzi prohlížeče, kterou náš videoportál Kondice nepodporuje!
Pro sledování cvičebních videí, poslouchání meditací a čtení nejnovějších článků, receptů i speciálů Kondice si prosím aktualizujte svůj prohlížeč.