Premium obsah

Vztah se zajíčkem: Může to klapat

Vztah se zajíčkem: Může to klapat
Výrazný věkový rozdíl mezi partnery vždy budí pozornost. Jenže zatímco muž může být starší třeba o dvacet let, než se nad tím někdo pozastaví, když je v páru starší žena, počítá se každý rok. Vážně si ale ženy, které propadly mladíčkům, zaslouží odsouzení?

Ačkoli je okolí často považuje za sebestředné nymfomanky, pravdou podle psychologů je, že nezdravé bývají spíše svazky mladic se zkušenými kmety. Zralou ženu s mladíkem často svede dohromady prostě jen obyčejná láska. „Vztah s o 22 let mladším klukem byl pěkná dřina, rozhodně ne jen nějaké užívání si se zajíčkem. Ale oběma nám to zachránilo život,“ začíná svůj příběh dnes padesátiletá Monika. Tehdy jí bylo 38, žila v rozpadajícím se manželství s mužem, kterého si sice velmi vážila, ale byla pro něj vždy až na druhém místě po lahvi alkoholu. Když se brali, bylo Monice 31, její manžel byl o 16 let starší. Přáli si založit rodinu, ale alkohol postupně ovládl i jejich milostný život.

Loading
Ikona
Ale ne! Používáte zastaralou verzi prohlížeče, kterou náš videoportál Kondice nepodporuje!
Pro sledování cvičebních videí, poslouchání meditací a čtení nejnovějších článků, receptů i speciálů Kondice si prosím aktualizujte svůj prohlížeč.