Premium obsah

Vynořte se z domácí ponorky

Vynořte se z domácí ponorky
Nemusíte být námořníci, abyste na vlastní kůži okusili, jaký je život v ponorce. Stačí strávit několik dní o samotě ve dvou na uzavřeném prostoru a začnete postupně pozorovat, že vám vadí i způsob, jakým partner smrká, a jeho pravidelné ranní či večerní rituály vás přivádějí k šílenství.

Milujete se s vaším partnerem tolik, že všechen volný čas trávíte výhradně spolu? Rezignovali jste na přátele a zbytek rodiny? Čas od času si někam vyjdete, ale když už, tak zase s partnerem? Možná vám vaše soužití připadá idylické, ale zaděláváte si na pěkný problém. Jeho příčinou je tzv. uzavřené manželství, které je specifické tím, že jeden či oba partneři jsou neustále spolu. Ponorka může někdy začít i při dlouhodobém nuceném pobytu v domácím prostředí, například v případě domácí karantény. Trpět jí ale mohou i maminky na mateřské dovolené, frustrované z celodenního nuceného pobytu doma s dětmi.

Příznaky ponorky rychle poznáte

Loading
Ikona
Ale ne! Používáte zastaralou verzi prohlížeče, kterou náš videoportál Kondice nepodporuje!
Pro sledování cvičebních videí, poslouchání meditací a čtení nejnovějších článků, receptů i speciálů Kondice si prosím aktualizujte svůj prohlížeč.