Premium obsah

Méně kilo, více orgasmů: Zhubněte a sex bude stát za to

Méně kilo, více orgasmů: Zhubněte a sex bude stát za to
Ženy s výraznými tukovými polštářky jsou ve vztahu k sexu trochu jako zakleté princezny. Jejich touha po erotice a objímání zůstává stejná, mají však potíže vzrušit se a dosáhnout orgasmu. Když se jim konečně podaří zhubnout, zlé kouzlo je pryč. A spokojenost vzroste.

Obezitoložka Dita Pichlerová z pražské OB kliniky se lidí s nadváhou na sex ptá. Cíleně, ale opatrně. Jen málokterý její pacient je se svým sexuálním životem spokojený. A málokdo to přizná hned. Lékařka už ale nasbírala dost reprezentativních dat, aby mohla svým pacientům a pacientkám slíbit, že po zhubnutí se erotický život zlepší. Vědci přitom netvrdí, že všichni oplácaní lidé jsou ze svého sexuálního života nešťastní – ale většina opravdu je, a jsou to zejména ti, co se snaží se svou váhou marně hnout. Podle některých studií je jejich sexuální život ještě neuspokojivější než u pacientů po léčbě rakoviny, kteří mají kvůli chemoterapii i strachu o život snížené libido. Platí to hlavně u žen.

Bez lichotek a objímání to nejde

Loading
Ikona
Ale ne! Používáte zastaralou verzi prohlížeče, kterou náš videoportál Kondice nepodporuje!
Pro sledování cvičebních videí, poslouchání meditací a čtení nejnovějších článků, receptů i speciálů Kondice si prosím aktualizujte svůj prohlížeč.