Premium obsah

Jana Plodková: Udržuji se fit chůzí a cvičením

Jana Plodková: Udržuji se fit chůzí a cvičením
S oblibou chodí pěšky, nejraději na procházky do lesa. Herečka pražského Divadla Na Zábradlí Jana Plodková také pravidelně cvičí a zařazuje i protahovací cvičení.

„Dělám všechny možné sporty, ale jen do té míry, abych se cítila dobře,“ uvádí rodačka z Jičína, která se jako dítě věnovala zpěvu a lidovým tancům.

Naštěstí nikdy nemusela řešit velký váhový nárůst, ručička na její váze se většinou pohybovala o dvě tři čísla nahoru nebo dolů. „Pokud šla kila nahoru, začala jsem víc cvičit a méně jíst sladké. A tím se to srovnalo,“ prozrazuje svůj trik. „Být štíhlá pro mě znamená cítit se komfortně ve svém těle, které mě unese,“ dodává.

Spoustu metrů nachodí také na jevišti. „Ten malý prostor, který mi nedovolí se rozpřáhnout, když jsme na jevišti všichni, miluji. Odhalí naprosto vše, i poslední vrásku na čele. Je tak blízko divákům, že si připadám jak humr na talíři při slavnostní večeři,“ dodává.

V Divadle Na Zábradlí hraje v osmi inscenacích, například ve Ztracených iluzích, komedii Zlatá pláž atd. Kromě toho ji diváci mohli vidět i v mnoha filmech a televizních seriálech.

Ikona
Ale ne! Používáte zastaralou verzi prohlížeče, kterou náš videoportál Kondice nepodporuje!
Pro sledování cvičebních videí, poslouchání meditací a čtení nejnovějších článků, receptů i speciálů Kondice si prosím aktualizujte svůj prohlížeč.