„Masožravá“ dieta Kim Kardashian

Kim nepatří zrovna mezi vyzáblé ženy, ale na svých ženských křivkách si zakládá. Hvězda vlastní reality show a bývalá manželka raperra Kanyeho Westa v minulosti několikrát držela Atkinsonovu dietu. Díky ní prý zhubla poporodní kila po všech svých dětech. Dieta podle doktora Atkinse spočívá v maximální redukci sacharidů, což znamená žádné těstoviny, rýže, pečivo ani brambory. Povoluje ale neomezené množství bílkovin, takže Kim si při ní dopřávala spoustu masa, ryb a vajec, která zapíjela mlékem. Tahle dieta je zkrátka pro masožravce!

Rebel Wilson každé sousto pečlivě žvýká

Australská herečka a komička šokovala celý svět, když prošla obrovskou tělesnou proměnou tím, že shodila 60 kilo!A protože všichni marně tápali, co za tímhle úspěchem vězí, Rebel Wilson se o své tajemství rozhodla podělit na Instagramu. Její váha šla prý dolů díky Mayrově metodě, která existuje už sto let. Její podstatou je 14 denní dietní plán takzvaného vědomého stravování. Co to znamená v praxi? Na jídlo se plně soustředíte (žádné sledování televize nebo čtení novin) a každé soustu musíte přežvýkat až 40 krát! Během jídla také nepijete a nesmíte být ve stresu.Výsledkem pak je, že sníte menší porci a tělo lépe vstřebá všechny živiny. Samozřejmě se ale nemůžete cpát dortíky, herečka jedla především potraviny vysoké na bílkoviny a bez přidaného cukru.

Megan Fox a 5 jídel pětkrát denně

Může se zdát, že je tahle hollywoodská kráska posedlá číslem pět. Pětka totiž ovlivňuje její stravovací plán. Herečka jí během diety v pěti týdnech pět malých jídel denně, ale pozor! Ta se skládají pouze z pěti ingrediencí, a to čistě přírodních. Žádné zpracované potraviny, pouze losos, vaječné bílky, mandle a hlavně dostatek zeleniny a ovoce, ze kterého prý čerpá energii. Pro její sexy tělo bychom možná vraždily, ale upřímně – dokázaly byste jíst jako ona?

Lady Gaga ujíždí na dětských přesnídávkách

Ano, čtete správně, takzvaná Baby Food Diet je oblíbená nejen u téhle kontroverzní zpěvačky, ale zkušenost s ní má taky herečka Jennifer Aniston nebo Reese Witherspoon. Dámy jí několikrát denně rozmixovanou ovocnou či zeleninovou výživu určenou kojencům a batolatům. Ta má nízký obsah soli, cukru i tuku...a ano, taky chutná tak nějak jalově. Hvězdy si ji nemůžou vynachválit, protože skleničky s výživou lze mít i na cestách stále při sobě, navíc prý mají pod kontrolou velikost porcí i kalorickou hodnotu svého oběda či večeře. A když prahnou po sladkém? Dají si dětskou kaši. Podle odborníků na výživu ale Baby food dieta pro dospělé vhodná není, protože jídla v dětských příkrmech obsahují příliš málo vlákniny,vápníku nebo vitamínu D.

Lucie Bílá jí po šesti hodinách

Oblíbená zlatá slavice se nikdy netajila tím, že jí s životosprávou pomáhá celá řada specialistů.Aby si udržela figuru, dodržuje striktní jídelníček. Pije prý jen vodu a jí po šesti hodinách. Z diet vyzkoušela třeba tu, při které vynechala vepřové a hovězí maso, alkohol, kávu i mléčné výrobky. Místo toho si dopřávala dostatek ovoce, ve velkém pak hlavně hlavně ananas, který pomáhá s odbouráváním tuků.

Simona Krainová pije přepuštěné máslo

Modelka má i před padesátkou tělo, které jí můžou závidět o polovinu mladší ženy, o tom žádná. Přiznává ale, že na postavě musí tvrdě pracovat. Kromě toho, že denně běhá 10 kilometrů, oblíbila si detoxikační procedury, při kterých čistí tělo a shazuje kila. Letos absolvovala hned dva řízené ájurvédské pobyty, při nichž musela dodržovat mimo jiné i přísný půst. Zakázaná je káva, alkohol, pečivo, maso, i většina „normálních“potravin. Každé ráno naopak pije „elixír“ v podobě skleničky přepuštěného másla ghí, který zapíjí teplou vodou a zajídá plátkem citronu. Toxiny i kila jdou prý z těla pryč.

Dara Rolins sází na rýžovou dietu

Silnou vůli, co se týče diet, má i štíhlá slovenská zpěvačka. Už řadu let si prý jednou měsíčně nasadí několikadenní rýžový půst, který se běžně doporučuje „žlučníkářům“ a lidem se střevními či žaludečními problémy. Rýži vařenou ve vodě nebo vývaru jí v malých porcích pětkrát denně, a k tomu? Už nic, jen dva až tři litry vody nebo neslazeného čaje. A samozřejmě spoustu pohybu!

Zdroje:

www.lifestyleasia.com

www.pestryjidelnicek.cz

www.instagram.com