Premium obsah

Zlepšete péči o zdraví. K chytrým hodinkám teď můžete získat tlakoměr za 1 Kč

Zlepšete péči o zdraví. K chytrým hodinkám teď můžete získat tlakoměr za 1 Kč
Ještě větší přehled o svých zdravotních ukazatelích získají všichni zákazníci, kteří se rozhodnou zakoupit si chytré hodinky Galaxy Watch5 nebo Galaxy Watch5 Pro od Samsungu. V rámci speciální akce k nim totiž Samsung nabízí tlakoměr OMRON M3 Comfort intelli za pouhou 1 Kč. Tonometr slouží k pravidelné kalibraci hodinek, a tak budete mít své hodnoty kdykoliv k dispozici, přehledně, na jednom místě. Nabídka platí od 22. 5. až do vyprodání zásob a lze ji využít ve všech značkových prodejnách Samsung.

Kalibrace hodinek s tlakoměrem v prodejnách Samsung

Jak ale tlakoměr používat v kombinaci s chytrými hodinkami? Tuto otázku vám rádi zodpoví prodejci ve vybraných prodejnách. Stačí dorazit o víkendu 27.–28. 5. nebo 2.–4. 6. do poboček Samsung Praha Chodov, Palladium Praha nebo Olympia Brno a zjistíte, jak správně provádět pravidelnou kalibraci hodinek. Pokud už vlastníkem Galaxy hodinek jste, dorazit na prodejnu a správně si je nakalibrovat můžete také.

Průvodce na cestě za zdravím

Galaxy Watch5 a Galaxy Watch5 Pro přitom nebudou měřit jenom váš tlak, ve skutečnosti zachycují širokou škálu nejrůznějších zdravotních hodnot. Díky kombinaci hned několika senzorů získáte přehled o svém těle (tedy například kolik máte vody či tuku v těle), ale také o míře stresu, které čelíte, či o tom, jestli dobře spíte. Využít pak můžete různé koučinkové programy, díky kterým se stanou hodinky průvodcem ke zdravému životnímu stylu uzpůsobenému na míru vašemu tělu.

Ikona
Ale ne! Používáte zastaralou verzi prohlížeče, kterou náš videoportál Kondice nepodporuje!
Pro sledování cvičebních videí, poslouchání meditací a čtení nejnovějších článků, receptů i speciálů Kondice si prosím aktualizujte svůj prohlížeč.