Lucie hubne s Kondicí: Nikdo po mně nemůže chtít, abych se nedotkla sladkého

Lucie hubne s Kondicí: Nikdo po mně nemůže chtít, abych se nedotkla sladkého

3 měsíce pokořeny a je to čím dále těžší se striktně držet jídelníčku a poctivě cvičit. Dnes vám povím, jak na sobě pracuji psychicky a co nového zkouším.

Mám 5,5 kg dole a byla jsem velmi pochválená panem MUDr. Suchánkem, jak mi to jde dolů z těch správných míst. Křivka viscerálního tuku, který je v oblasti břicha, se mi posunula ze 106 na 81 – to beru jako velký úspěch. Jak se ale říká, nesmím usnout na vavřínech. Působí na mě bohužel hodně počasí. Jakmile je ošklivě = chci jíst, nejlépe samé nezdravé věci. 😊

O víkendu jsem byla na wellness víkendu s kamarádkou a bylo fakt ošklivě. Obě na dietě, ale nešlo odolat a nějaké malé hříchy tam byly. K čemu by ten život byl, kdybychom se nemohli někdy potěšit a osladit si život, že? Nikdo přece po mě nemůže chtít, abych se už nedotkla sladkého, jen se nesmím nechat strhnout jako předešlé roky a hned další den se do toho zase pustit.

Jak jsem slíbila, povím vám, jak na sobě pracuji ohledně psychiky, protože ta je asi to nejdůležitější ze všeho. Už před lety jsem poznala mého úžasného léčitele/terapeuta „pana H“, který mě v životě hodně pomohl a nasměroval mě správným směrem. I jemu připisuji zásluhy, že jsem si díky práci na sobě přitáhla tak skvělého přítele jako mám a že se mi v životě tak daří. Hned na první schůzce mi řekl, že jsem se sice uměla narodit, ale že bez práce na sobě to také nepůjde. Jde o takové tři techniky, které provozuji vždy když je ouvej o tzv. energetický štít, který mě chrání před útoky lidí na moji osobu, závistí. Dále o zničení veškerých negativních emocí jako je zklamání, smutek, strach a v neposlední řadě o vizualizaci momentů, kdy byl člověk v životě šťastný. Je to hodně zjednodušené, protože řádků je málo, ale kdyby vás zajímaly trošku více detailně, tak napište email.

S čím jsem ještě začala před cca rokem jsou meditace, chodím sice hodně málo, ale to se také počítá. Mimo jiné jsem byla zkusit Aštánga jógu u své sestry na lekci – na začátečníka jsem nezvolila úplně tu správnou jógu – tato byla hodně dynamická a moc jsem ostatní nestíhala, ale pokud do budoucna jóga, tak to bude tato, protože se člověk pěkně zapotil a další den jsem se nehnula. „Břišáky“ pracovaly a nohy taktéž.

Musím říct, že krabičková strava od fitnessmenu.cz mě ani po 3 měsících neomrzela, jídla se víceméně neopakují a já se stále těším na další pochoutky. Lednička od fitnessmenu u nás ve firmě již funguje a kolegyně nemusí mrzet, že ony si dávají nezdravé jídlo v kantýně. Co se týče cvičení v Teit, tak tam docházím na lekce každý týden 2x a už zvládnu mnohem těžší cviky než dříve, takže bych to shrnula jako velmi povedený měsíc.

Kondice

Zaujal Vás článek? Doporučte jej přátelům!

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, ani použita pro zasílání jakýchkoliv sdělení.