Oslavte výročí BODYPUMPu a vyhrajte skvělé ceny!

Oslavte výročí BODYPUMPu a vyhrajte skvělé ceny!

Chcete si po vánocích dát pořádně do těla? Objevit nový sport? Zasoutěžit si o věcné ceny?

Tak tím pádem si rezervujte 14.1. sobotní odpoledne a doražte oslavit 25. výročí BODYPUMPu do Radlická – kulturní sportovna.

Bude se tu totiž oslavovat jubilejní choreografie fitness programu Les Mills, který je po celém světě velmi populární. Za tímto programem je dlouhá cesta (nejen z Nového Zélandu), první Les Mills gym byl otevřen v roce 1968. Ano, téměř před 50ti lety! V roce 1990 vznikla první forma skupinové lekce s nakládacími činkami (tehdy pod názvem PUMP), až v roce 1997 získal své oficiální jméno BODYPUMP.

Nyní ho prezentuje přes 60 tisíc instruktorů ve více než 70 zemích po celém světě a oblibu získal u milionů klientů. Pokud ho ještě neznáte, možná právě toto je čas. Těšit se můžete na nejlepší české trenéry Les Mills v čele s Riou Hrušovskou, soutěže o zajímavé ceny od Red Bull, Reebok a Fit-Pro, crossfitový challenge a především možnost poznat nové lidi, které baví to samé, dát si do těla a začít tak správně nový rok.

Lístky na akci: goout.net/cs/listky/bodypump-shbam/ssv

fit-pro

Kondice

Zaujal Vás článek? Doporučte jej přátelům!

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, ani použita pro zasílání jakýchkoliv sdělení.

  1. MARIE MATĚJKOVÁ | 08. 01. 2017 v 10:28

    Mám problémy se zády,tak nevím,zda je to pro mě. Jsem důchodkyně a potřebuji se dostat do kondice a začít shazovat nadbytečná kila. Přemýšlím,co s tím. Přestala jsem chodit cvičit před cca 3 roky.