Vyhrajte 12x balíček kosmetiky Manufaktura v hodnotě 373 Kč

Vyhrajte 12x balíček kosmetiky Manufaktura v hodnotě 373 Kč

Balíček obsahuje: Sprchový a koupelový gel s výtažky z meruněk a oliv (250g) & Krém na ruce s meruňkovým olejem a bambuckým máslem (110g) & Balzám na rty s meruňkovým olejem a bambuckým máslem (20 g)

Soutěžní otázka: Kolik dílů běhacího blogu “Dám si půlmaratón” jsme na webu uveřejnili?

Jak na to: Napište nám dolů do políčka svoji odpověď. Nezapomeňte vyplnit kontaktní údaje (ty se na stránkách neobjeví!) abychom vám mohli zaslat výhru. Každou dvacátou správnou odpověď odměníme jedním z 12 balíčků Manufaktura Meruňka v hodnotě 373 Kč.

Uzávěrka soutěže: 30. 4. 2013

Osvěžující jarně-letní limitovaná edice MERUŇKA od Manufaktury

Přináší originální kolekci inspirovanou příznivými účinky meruněk a dalších cenných přírodních ingrediencí. Meruňka je symbolem léta a báječně splňuje využívání typicky českých surovin, které Manufaktura podporuje.

Kosmetické produkty využívají blahodárných účinků meruňkového oleje či výtažku z meruňkové dužiny. Zvláčňující a regenerační meruňkový olej získávaný z jader je ideální k péči o jemnou, suchou a citlivou pokožku. Obsahuje vysoký podíl nenasycených esenciálních kyselin a cenné vitamíny A a E. Preventivně působí proti stárnutí pokožky, napomáhá při léčbě různých kožních nemocí – akné a ekzémů. Zklidňuje sluncem namáhanou pokožku po opalování. Výtažek z meruňkové dužiny dodává pokožce potřebnou hydrataci. Kosmetika je doprovázena svěží jiskrnou ovocnou vůní. Tradičním doplňkem limitované edice jsou také meruňkový čaj a sirup, novinkou je toaletní voda. Základem všech produktů jsou maximálně přírodní suroviny, značný podíl ruční práce a samozřejmostí je netestování na zvířatech.

Více informací hledejte na www.manufaktura.cz.
Chcete-li být pravidelně informováni o novinkách této značky, staňte se fanoušky na facebooku: https://www.facebook.com/MANUFAKTURA.CZ?ref=ts&fref=ts.

Výherci minulé soutěže: Ivana Plechatá, Jindřiška Mazáčová, Miluše Kyptová, Michal Kmínek, Zdeňka Kalašová, Pavla Sopčáková, Jana Kalusová, Jana Otradovcová, Lukáš Líčka

Andrea Mouaddab Vémolová

Soutěž je již uzavřena.Zaujal Vás článek? Doporučte jej přátelům!