Ladies Kicbox: Sport, který vám zvýší sebevědomí

Ladies Kicbox: Sport, který vám zvýší sebevědomí

Posílíte problematické partie a naučíte se pár cenných chvatů, díky kterým se nebudete večer bát projít parkem. Třešničkou na dortu pak je, že na jeho lekci potkáte výhradně ženy, mužům je vstup zakázán.

Chcete během tří měsíců shodit osm kilo? Sbalte pohodlné triko a kratší kalhoty (ručník a voda jsou samozřejmostí) a vyrazte na Ladies Kickbox, boty si protentokrát klidně zapomeňte doma, trénink je pak pohodlnější. Naopak, vlastníte-li bandáže a boxerské rukavice, do tašky je přidejte. Pokud je nemáte, ve fitness centru vám rukavice půjčí, bandáže si tu můžete koupit.

Po krátkém rozehřátí vás čeká série různých kopů a úderů, nicméně se nemusíte bát, že byste museli jednu „ubalit“ své kamarádce. „Trénink se bude líbit ženám, které chtějí okusit techniku bojových sportů a přitom nemusí jít do takzvaného přímého kontaktu, vyzkouší si totiž boxování na pytel a lapy,“ říká Mario Jarkas z fitness centra Tělocvična v Praze 8.

Zpevníte tělo, vybijete stres

Z další části tréninku, té víc posilovací, budou mít radost především ty, které chtějí zformovat postavu – například hýždě, boky, nohy nebo břicho. „Postava se vám krásně zpevní a zvýšíte si svou fyzickou kondici. Jedna moje klientka, která jen díky tomuto tréninku, na který docházela dvakrát týdně, shodila za 3 měsíce 8 kilo,” říká Mario Jarkas. 

Kromě toho, že z jeho tréninku nebudete odcházet se suchým tričkem, skvěle tu ze sebe vybijete stres. Jedna lekce trvá 75 minut a stojí od 120 do 140 Kč, záleží, zda máte permanentku. Ceník a rozvrh lekcí naleznete na zde.

Mario Jarkas

Bojovým sportům se věnuje už deset let, na svém kontě má několik úspěchů: je několikanásobným mistrem ČR v kickboxu a čínském boxu. Před 8 lety narazil na zajímavou kombinaci bojového sportu a aerobiku – spojení těchto dvou zdánlivě nespojitelných sportů ho nadchlo. Ladies Kickbox cvičí 7 let.

Andrea Bednářová

Zaujal Vás článek? Doporučte jej přátelům!

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, ani použita pro zasílání jakýchkoliv sdělení.