Vrcholoví sportovci mají odhodlání, charisma, psychickou i fyzickou sílu a ambice. To je činí velice přitažlivými v jejich kariéře ale i mimo ni. A za sportovními a fyzickými výkony, které dovedou, často stojí i sexy osobnost a vzhled. A tito sportovci jsou rozhodně víc než jen pohlední.

Bojovník Leo Brichta

Mladičký MMA fighter sice nedávný titul nevyhrál, určitě se ale nevzdá. Pro 26letého českého fightera byl tento boj i tak obrovským úspěchem a v žebříčku nejvíc sexy sportovců si rozhodně zaslouží být.

Tomáš Berdych

Ač už se jedná o bývalého vrcholového tenistu, Tomáš je neustále ve formě a vypadá skvěle. Kromě hezkého vzhledu si stále udržuje i vytříbený módní vkus a trendy účes. Mimo jiné přispívá i k mnoha charitám a to je opravdu sexy!

Magnus Carlsen

Šachy jsou hrány i sportovně, považujme tedy šachisty za sportovce. A norský šachový velmistr Magnus Carlsen, milovník fotbalu a pokeru a vegetarián vypadá rozhodně skvěle!

Shaun White

Nevím, jak vy, ale já snowboarďáky a skateboardisty jako mileniál zbožňuju. A kdo je na snowboardu víc sexy, než Shaun White nebo Mikýř?

Sir Lewis Carl Davidson Hamilton je britský pilot Formule 1, který na motorce jezdí od svých osmi let. Je to obrovský dříč s ještě větším charisma. Posuďte sami.

Který ze sportovců je za vás nejvíc sexy?

info Hlasování bylo ukončeno.
Jimmy Butler 0 %
Tomáš Berdych 9 %
Leo Brichta 9 %
David Beckham 27 %
Lewis Hamilton 55 %
Shaun White 0 %
Magnus Carlsen 0 %
Hlasovalo: 11

Jimmy Butler

Basketbal je sexy, basketbalisti ještě víc! A Jimmy Butler je toho opravdu krásným příkladem!

David Beckham

Zdroj: Youtube

Na Davida se zapomenout snad ani nedá. Stárne do krásy a vypadá snad s každým rokem lépe.

Zdroje: autorský text, https://www.looktothestars.org/celebrity/tomas-berdych https://people.com/sexiest-men-in-sports-2023-photos-8386247