Zdroj: VLM

Na uklidnění mysli i na nejrůznější zdravotní neduhy popíjí oblíbené bylinkové čaje, které jí připravuje v ideálním případě její maminka. „Ona je velmi ráda míchá, takže mi doporučí vždycky různé druhy bylinek, když mám třeba problémy se zažíváním, bolí mě žaludek nebo bych chtěla nějakou očistu. Jsem velká fanynka popíjení čajíků,“ řekla muzikálová hvězda na akci spojené s levandulovým brunchem od Levandulového údolí.

Dříve zkoušela divné diety a rozhodilo jí to tělo

Kromě zpívání a hudby se Kamila už mnoho let věnuje také pečení a vydala dokonce vlastní sladkou kuchařku. Dezerty a moučníky má ráda, aby se ale vešla do kostýmů, musí se v jídle hlídat. To jí nedělá problémy, jelikož přirozeně tíhne ke zdravému jídelníčku. Ten dělá jejímu tělu dobře.

„Mám ráda probiotika, ale spíše přírodního charakteru, jako jsou různá semínka, která uvnitř těla nabobtnají a pak organismus pročistí. Diety se snažím nedržet, prostě jím zdravě a nepřejídám se. Musím sice nějak vypadat do šatů, ale nechci se kvůli tomu stresovat,“ prozradila s úsměvem. V rozhovorech už dříve přiznala, že v minulosti se snažila nejíst, pila odtučňovací drinky a jedla „divný“ tablety. To jí prý jen rozházelo organismus, neměla dokonce měsíčky a byla psychicky mimo. Dnes se o sebe Kamila stará, cvičí, jí hodně zeleniny a vitamínů, a proto si klidně bez výčitek dopřeje tu a tam i skleničku vína a o dovolené si užívá stravování bez omezení.

Kvůli kolenům se musela vzdát půlmaratonů

Zpěvačka patří mezi nadšené sportovkyně a na jejím těle to je vidět. Běhala dokonce půlmaratony, problémy s koleny jí ale přinutily s milovaným běháním přestat. Loni podstoupila operaci kvůli utrženému křížovému vazu a roztříštěnému menisku, letos jí to možná čeká znovu s druhým kolenem. Několik let žila umělkyně s fitness trenérem a postavu si po jeho boku udržovala běháním a téměř každodenním cvičením. Jak se teď cítí a jakým sportem aktuálně žije? To se dozvíte, když si pustíte celé video.

Zdroje:

Autorský rozhovor

Lucie Šáleová, redaktorka

Kamila Nývltová, zpěvačka

https://www.blesk.cz/clanek/celebrity-ceske-celebrity/677751/kamila-nyvltova-o-drastickych-dietach-nemela-jsem-mesicky-a-byla-psychicky-mimo.html