Jaké cvičení se hodí pro vaše znamení horoskopu

Vyberte si sport ke svému znamení horoskopu.
Jaký sport je pro vás ten pravý? Věříte-li horoskopům, zkuste se – třeba jen pro zábavu – obrátit pro radu ke hvězdám. Podle toho, zda patříte do skupiny ohnivých, vzdušných, zemských nebo vodních znamení, nesete určité společné charakterové vlastnosti, které vám mohou leccos napovědět. Určující je také to, v jakém konkrétním znamení máte Slunce, jinými slovy v jakém slunečním znamení jste se narodili. „Slunce ukazuje energii, kterou vyzařujeme navenek, naši vitalitu,“ říká astroložka Hana Lapáčková, která pro vás sestavila tento základní přehled.

Při čtení mějte na paměti, že pro přesné určení toho, jaký sport je pro vás v dané životní etapě nejvhodnější, je nutné znát i postavení dalších osobních planet ve vašem horoskopu. „Luna, Merkur, Venuše, Mars – i ty o vás mnohé vypovídají a je třeba se na ně podívat, aby byl obrázek o tom, co je přesně pro vás v daný moment vhodné a prospěšné,“ uzavírá astroložka Hanka Lapáčková.

ZAVŘÍT REKLAMU
Ale ne! Používáte zastaralou verzi prohlížeče, kterou náš videoportál Kondice nepodporuje!
Pro sledování cvičebních videí, poslouchání meditací a čtení nejnovějších článků, receptů i speciálů Kondice si prosím aktualizujte svůj prohlížeč.