Jak vybrat padnoucí sportovní podprsenku

Správná sportovní podprsenka podepře nejen vaše prsa, ale i sebevědomí.
Otřesy, výskoky, přítahy nebo výdrže hlavou dolů. To vše musí spolu s vámi vstřebat i vaše prsa. Dejte jim patřičnou oporu. V nevhodné podprsence povolují prsní vazy, které zodpovídají za hezký tvar poprsí. Správná naopak podpoří vaše výkony. 

„Ženy si rády na sport nechávají klasické podprsenky, které už jsou obnošené a často i povolené,“ překvapuje Karolina Tomascová, majitelka prodejen Správná podprsenka. To je chyba. Při jakékoli sportovní aktivitě jsou prsa daleko více namáhaná než přes den – musí absorbovat otřesy, přizpůsobit se pohybu všemi směry, třeba i výdržím hlavou dolů. To chce naopak na podpoře v podobě kvalitní podprsenky přidat. „Jinak se mohou poničit prsní vazy, které jsou zodpovědné za to, že jsou prsa hezká a drží nahoře. I na menší prsa působí gravitace,“ vysvětluje Karolina. Čím větší poprsí, tím svědomitěji vybírejte sportovní podprsenku. Když se o ni budete dobře starat (perte v ruce nebo v pračce jemně na 30 °C), vydrží minimálně dva roky. Pokud budete mít více kousků na střídání, nemusíte se s nimi rozloučit ani po delší době. 

Podprsenka vs. lambáda 

ZAVŘÍT REKLAMU
Ale ne! Používáte zastaralou verzi prohlížeče, kterou náš videoportál Kondice nepodporuje!
Pro sledování cvičebních videí, poslouchání meditací a čtení nejnovějších článků, receptů i speciálů Kondice si prosím aktualizujte svůj prohlížeč.