Premium obsah

S kamarádkou na swingers párty. Tato zábava není rozhodně pro každého

S kamarádkou na swingers párty. Tato zábava není rozhodně pro každého
Před pár lety jsme s kamarádkou Magdou dostaly geniální nápad – vyrazit na swingers party. Byla to celkem zajímavá zkušenost a potkaly jsme tam několik zajímavých lidí, i když jsme si podnik, do kterého jsme zamířily, vybraly dost narychlo. Proč na takové místo vůbec chodit, jaký klub vybrat a na co si dát pozor, se dozvíte v tomto článku.

S Magdou jsem na swingers vyrazila především proto, že její přítel s ní jít nechtěl. Obě nás zajímalo, jak to na takové akci chodí a jestli se tam lze seznámit s fajn lidmi. Samozřejmě nás nalákalo taky nízké vstupné pro single ženy (zatímco muži platili něco kolem tisícovky). Pokud jste taky zvědaví, určitě se na internetu porozhlédněte po klubech ve svém okolí, zároveň si o nich ale také něco zjistěte a dejte na doporučení známých. Důležité je, aby byl klub bezpečný a čistý, aby vás tam nikdo nemohl obtěžovat a vy se cítili uvolněně a dobře. Nikdo vás taky nesmí nutit se svlékat do naha nebo dělat něco, co nechcete. Tam, kde jsme byly s kamarádkou, mohl být každý návštěvník oblečen či svlečen podle svého uvážení, my zvolily pěkné spodní prádlo a ručník kolem pasu.

Zdroj: Youtube

Další věc je poměr muži – ženy. Možná by vám nebylo zcela po srsti, kdybyste byla v klubu jediná žena. Proto si dle svých preferencí vybírejte speciální večery, které swingers kluby obvykle pořádají – například party pouze pro páry nebo s omezeným počtem mužů.

Důležité je položit si otázku, co od návštěvy swingers očekáváte. Chcete se jen kouknout, jak to tam vypadá, s přítelem nebo kamarádkou jako já s Magdou? Nebo byste rádi našli ženu či muže do trojky? Chtěli byste s partnerem mít sex, zatímco vás ostatní sledují? Nebo byste rádi, aby se i zapojili? Podle toho pak vybírejte to správné místo a čas. Rozhodně se ale ničeho nebojte – na swingers party byste se především měli cítit sami sebou. Většina podniků, které pořádají akce tohoto typu, má co nabídnout, i kdybyste nakonec nechtěli dělat nic erotického. Tam, kde jsme byly s kamarádkou, byla například sauna, masáže, bazén a vířivka. Když se řekne swingers party, většina lidí si představí jakési nespoutané orgie – pak je pochopitelné, že tato představa může být pro ně děsivá, jenže toho nemá s realitou příliš společného. Někteří lidé dokonce vyrážejí na swingers s tím, že nic s nikým na místě dělat nechtějí, pouze hledají inspiraci pro své soukromé domácí erotické aktivity. Nebo zkrátka rádi pozorují ostatní.

Sexuální život: Podívejte se, jak to chodí na swingers party
Sexuální život: Podívejte se, jak to chodí na swingers party

Swingers party. V některých z nás tato slova evokují obrazy špinavých klubů, kde se červená světla lesknou na hromadě zpocených těl, souložících v temných koutech místnosti. Z páru se tam stává trojice a swingers je v podstatě skupinový sex... Je to ale skutečně tak? Překvapíme vás.

A kde se vůbec dějí v takovém klubu „nemravnosti“, pokud se dějí? V každém podniku to mají jinak organizované, obvykle se ale nesouloží přímo u baru nebo ve vířivce. Pro tyto účely jsou na swingers party vyhrazené speciální místnosti, kde se lze oddávat sexu na postelích, pohovkách nebo v kabinkách – ty mohou mít navíc otvory, kterými vás někdo může sledovat zvenčí. Chybět by neměly zásoby kondomů, kapesníčků a lubrikačního gelu. Pro příznivce BDSM bývají k dispozici také důtky, „mučicí“ křesla, erotické pomůcky nebo kříž, ke kterému si můžete někoho připoutat a poté si s ním hrát. Pokud vás láká hra na doktora, v řadě klubů najdete také gynekologické křeslo i s nástroji.

Pokud už máte vybraný klub, stačí sebrat odvahu a vyrazit! Není třeba se nějak zvlášť připravovat. Vhodná je samozřejmě sprcha (i když na místě bude určitě k dispozici taky) a na sebe takové prádlo, ve kterém se cítíte dobře. Pokud jste odvážnější, můžete si s sebou vzít svou oblíbenou hračku.

Špatný sex je jako jíst rozteklou zmrzlinu
Špatný sex je jako jíst rozteklou zmrzlinu

Zažili jste někdy špatný sex nebo máte období špatného sexu? Chuť by byla, ale ne tím způsobem, jak to probíhá. Je to jako když máte rádi zmrzlinu, ale rozteklá je hrozná. Dobrá zmrzlina je ta, co vám chutná, dobrý sex je ten, z něhož máte potěšení.

Po příchodu do klubu si pak stačí odložit v šatně – my s Magdou dostaly klíčky ke svým skříňkám – a můžete se jít bavit! Pokud jste zvolili nějakou tematickou swingers akci, večer bude nejspíš organizovaný a budou se hrát hry nebo se bude tancovat. Některé kluby také promítají erotické filmy nebo videa. Dejte si načas a projděte si celý podnik, nahlédněte do všech místností a buďte zvídaví. Jestliže jste tu s parterem, berte návštěvu party jako jedinečnou možnost vyzkoušet si nové věci a vnést do své ložnice trochu svěžího větru! Tato akce se totiž může stát impulzem pro diskuzi o tom, co byste rádi zkusili a co vás naopak ani trochu neláká. Pokud narazíte na někoho, kdo už v takovém klubu párkrát byl, máte vyhráno – poví vám, jak to tam chodí a určitě přidá nějaké užitečné tipy pro začátečníky. Možná budete překvapení, kolik sympatických lidí za večer na swingers potkáte. Nejspíš budou podobně otevření jako vy, když také přišli! My se zapovídaly například s jedním milým párem, který byl na party poprvé. Ti dva působili zprvu dost rozpačitě, brzy se ale osmělili a byla s nimi velká zábava. Ten večer jsme se opravdu jen koukaly, ale kdo ví? Třeba to příště bude jinak…

Zdroj:

  • autorský článek
Ikona
Ale ne! Používáte zastaralou verzi prohlížeče, kterou náš videoportál Kondice nepodporuje!
Pro sledování cvičebních videí, poslouchání meditací a čtení nejnovějších článků, receptů i speciálů Kondice si prosím aktualizujte svůj prohlížeč.