Jak jistě víte, předehra neznamená jen líbání a osahávání před pohlavním stykem. Začíná mnohem dříve, než vůbec dojde na jakékoli doteky. Předehra znamená, že se vaše mysl začíná těšit na něco intimního a vysílá signály do různých částí těla, aby se připravily na rozkoš. Pokud se cíleně naladíte na erotickou vlnu ještě před romantickou večeří, budete vyzařovat neodolatelné ženské sebevědomí, feromony z vás budou přímo skákat a následující intimnosti si užijete o to více.

Zdroj: Youtube

Vsaďte na skvělou předehru

Udělejte tedy vše pro to, abyste se cítila dobře ve svém těle – dejte si teplou lázeň, namažte se od hlavy až k patě oblíbeným tělovým mlékem nebo masážním olejem, namalujte se, navoňte a nezapomeňte na svůdné prádlo, ve kterém je vám dobře. Nemá smysl si oblékat krajková tanga, pokud jsou vám nepohodlná – budete se cítit nesvá a moc sebevědomí z vás vyzařovat nebude. Stejnou službu udělají třeba bavlněné brazilky. Pokud máte ráda červenou barvu, bude jednoznačně správnou volbou – podvědomě nám (i našim partnerům) totiž evokuje teplo, erotiku a smyslnost. Další takovou vychytávkou jsou prodloužené nebo prostě pěkně upravené nehty – sama jsem byla překvapená, jak moc se sama sobě líbím po návštěvě manikérky. Třešničkou na dortu by mohla být kapka feromonového parfému na krk nebo za ouško – ten seženete obvykle v sexshopu nebo v drogerii či parfumerii. Cítíte se uvolněná, božská a maximálně svá? Je čas vyrazit! Ať už na luxusní večeři, procházku v parku nebo třeba jen dva bloky k němu domů – to, že jste si dala sama se sebou práci a upravila se, pocítíte hlavně vy sama, a proto se to mnohokrát vyplatí!

Flirt pro atmosféru

První část předehry je splněna, tou další by mohl být něžný flirt s partnerem, dlouhé pohledy do očí, letmé doteky nebo pohrávání si s pramínky vlasů. Pokud máte chuť, můžete si zkusit před večeří zavést vaginální kuličky, anální kolíček nebo třeba jen vložit vibrátor do kalhotek, aby bylo vaše rande řekněme ještě zajímavější. Odvážnější dámy mohou navíc partnerovi jen tak mimochodem předat dálkové ovládání… Počítejte ale s tím, že to pak vaše drahá polovička domů možná nevydrží a vrhne se na vás, ještě než tam dorazíte.

A co po večeři?

Překvapit partnera můžete něžným krajkovým body, koženým obojkem nebo převlekem komorné, pokud vás vzrušuje role play. Nový vítr do vaší ložnice by mohla vnést lechtivá stolní hra nebo erotická pomůcka pro dva. Párový vibrátor se k valentýnským hrátkám hodí výborně, nic ale nezkazíte ani klasikou v podobě masážní hlavice nebo bodového stimulátoru. Právě v tuto noc se zkuste odvázat a vyzkoušet cokoli, po čem už dlouho toužíte, ale zatím jste nenašly odvahu. Samozřejmě pokud je pro i váš partner. Pokud se stydíte, můžete mu zavázat oči a pošeptat všechny své sexuální fantazie. Třeba má podobné a spolu je konečně zrealizujete. Důležité je, abyste tu noc byli upřímní sami k sobě i k sobě navzájem, uvolnili se a důvěřovali si – tento otevřený přístup vám může odemknout dveře k dalším společným večerům plným intimností a nádherných orgasmů. A přiznejme si, že kvalitní orál či masáž se šťastným koncem nám udělá o dost větší radost než květiny nebo čokoláda.

A co když partnera nemáte?

Kdo říká, že si máte pustit Bridget Jones a snažit se Valentýna přežít? O vztahu, který máme samy se sebou, se mluví žalostně málo, přitom je to ten nejdůležitější vztah našeho života. Samy se sebou se přece nemůžeme rozejít. Nemůžeme se na sebe urazit a nemluvit se sebou. Na tomto vztahu je třeba pracovat, abychom se měly rády a užívaly si každý den plnými doušky. Proto právě na Valentýna vezměte na rande sama sebe a užijte si čas strávený s tou úžasnou ženou, kterou jste! Dělejte všechno, co vám přináší radost, čtěte si u sklenky vína, pusťte si oblíbený film nebo si zpívejte ve vaně. Dopřejte si smyslnou automasáž s esenciálními oleji – vhodné jsou například hřejivé tóny vanilky, pačuli nebo ylang ylang. Pomalu sama sebe vzrušujte tak, až to nevydržíte a dopřejete si ten nejkrásnější bouřlivý orgasmus. K tomu si můžete nadělit onu krásnou pomůcku, po které tak dlouho koukáte. Nebo sama sebe připoutat k posteli pouty a přitom se na břiše třít o polštář nebo hračku. Fantazii se meze nekladou a vy si to zasloužíte. Večer můžete zakončit vyznáním lásky – řekněte sama sobě, jak moc se máte ráda a proč. Dobrou noc.

Zdroj: Autorský článek