Nipplegasm neboli bradavkový orgasmus mohou zažívat ženy i muži, záleží na individuální citlivosti a také struktuře vašeho mozku. Dráždění bradavek totiž stimuluje stejné centrum mozku, jako když se dráždíte „tam dole“. Pokud vás jediné přejetí prstem přes bradavku vystřelí do vesmíru, pravděpodobně pro vás bradavkové vyvrcholení nebude takový oříšek jako pro někoho, komu laskání prsou moc neříká. Svou roli hrají jako vždy také hormony – zatímco citlivost pánských bradavek bude během měsíce přibližně stejná, ženy mohou vnímat výrazné rozdíly v různých fázích svého cyklu. Stejně tak ženy těhotné či po porodu často registrují změny – některé právě v této době zažívají bouřlivé bradavkové orgasmy, jiným může být jakýkoli dotek na prsou nepříjemný.

Zdroj: Youtube

Osobně zastávám ne zcela populární názor, že naučit se dá v intimní sféře spousta věcí – vaginální i anální orgasmus, mnohonásobné orgasmy, výstřiky nebo třeba pánské orgasmy bez ejakulace. Sice to není pro každého stejně snadné, ale s tréninkem a správnými technikami se dá naučit opravdu ledacos. Anatomicky vybaveni na to jsme. A jestliže máme bradavky, můžeme zažívat úžasné bradavkové orgasmy. Tenhle můj postoj ovšem neznamená, že se to opravdu každý naučí. Mnoho lidí si na cestě za novými prožitky samo tvoří umělé překážky, například očekávají okamžité výsledky, soustředí se ne na cestu, ale pouze na cíl, nebo to, o co usilují, ve skutečnosti nechtějí. V případě mokrého orgasmu mnohdy zjišťuji, že žena, která se mne ptá na „zaručený návod“, chce pouze potěšit svého muže. Nápady a techniky, kterak se přiblížit k bradavkovému vyvrcholení, tedy neberte jako návod k sestrojení gauče z Ikey, který má jasný a nevyhnutelný cíl, ale spíše jako zábavnou cestu za sebepoznáním.

Moje prsa a já

První, co je dobré udělat, je zamyslet se nad tím, jak vnímám své tělo a svá prsa. Líbí se mi? Mám je ráda? Přijdou mi pěkná? Je mi příjemné, když se jich dotýkám? Nebo mi to připadá nepatřičné? Jaká je pro mě představa, že jsem mezi lidmi v průsvitném bílém tričku? Jak vypadá moje držení těla? Jsem shrbená, nebo hrdě „vyprsená“? Zvažovala jsem někdy estetickou operaci? Pokud svá prsa nemáte rádi, bylo by v první řadě dobré si k nim najít cestu. Nemusíte jim na sílu říkat, jak jsou nádherná, když vám připadají ošklivá. Stačí je přijmout taková, jaká jsou, projevit jim lásku za to, že vůbec existují a že jsou zdravá. Více se na ně koukejte a více se jich dotýkejte. Láskyplně. Ženy by ideálně měly každý měsíc provádět samovyšetření prsou v rámci prevence rakoviny. Využijte této příležitosti k něžnému doteku a dejte si záležet, abyste celá prsa i podpaží pečlivě prohmatala. Když se sprchujete, nechte po prsou pomalu stékat pramínky vody, namydlete je voňavým sprchovým gelem, obdivujte své vztyčené bradavky a dotýkejte se jich. Při utírání svá prsa pozorujte v zrcadle a uvědomujte si, jak jsou přitažlivá. Zkuste pro ně vymyslet nějaké vhodné adjektivum – jsou rozverná? Klidná? Vážná? Milá? Když si svá prsa budete přes den více uvědomovat, lépe se na ně vnitřně napojíte a o to lépe pak budou ona odpovídat na vaši stimulaci.

Masáž prsou

Pravidelná masáž prsou má mnohé zdravotní benefity (zmiňuje se optimalizace hladin hormonů, zlepšení imunity, nebo dokonce snížení rizika rakoviny prsu), ale také výrazně zvyšuje vaše šance na prožití prsních orgasmů. Možná vám teď přijde postavené na hlavu, že byste se ze stimulace bradavek udělali, ale po nějaké době zjistíte, že jsou vaše prsa mnohem citlivější, a ucítíte ten magický potenciál. Takové to, když jste s někým v posteli a on vás uspokojuje, třeba rukou nebo pusou. A vy se sice třeba ten večer neuděláte, ale vnímáte, že jste na dobré cestě a že by to příště mohlo vyjít.

Protože chceme cílit nejen na tělo, ale samozřejmě taky na mozek, je vhodné si připravit příjemné prostředí a uvolnit se jak fyzicky, tak mentálně. Ke správné náladě rozhodně pomůže přítmí, svíčky nebo jiné tlumené osvětlení, pomalejší hudba, teplo a hlavně pohodlí. Ideální bude masáž k večeru, kdy jsme přirozeně klidnější a více ponořeni sami do sebe.

Začněte tím, že se svléknete (zčásti nebo úplně, pokud vám to není nepříjemné). Něžně a láskyplně se hlaďte po celém těle. Kromě svých rukou můžete využít třeba peříčka, štětce, masážní míčky či jiné předměty, které jsou vám na kůži příjemné. Zhluboka dýchejte do břicha, můžete zavřít oči. Postupně se čím dál více věnujte svým prsům, ale nesahejte zatím na bradavky. K masáži je vhodný tělový nebo přírodní olej, který si jemně rozetřete po celých prsou a hrudníku až ke klíčním kostem. Provádějte jemné kroužení, střídejte tlak prsty a dlaní, zkoušejte různé způsoby. Dejte si načas a pozorujte, co s vámi masáž dělá. Je vám příjemná, nebo byste raději skončili? Určitě nedělejte nic na sílu a svých prsou se dotýkejte jen takovými způsoby a jen tak dlouho, aby vám to přinášelo radost.

Jdeme na bradavky

Po rozehřátí se můžete přesunout k dvorcům a bradavkám, buďte však zpočátku něžní a jen přes ně lehce přejíždějte prsty. Postupně zkoušejte další druhy masáže, například tisknutí bradavek mezi prsty, převalování bradavek mezi bříšky prstů nebo poklepávání na ně. Pokud je třeba, přidejte olej. Nespěchejte, stále pravidelně dýchejte a pozorujte reakce svého těla. Pokud máte pocit, že byste mohli vyvrcholit, zkuste zrychlit nebo zvýšit tlak.

Ke stimulaci bradavek lze využít také erotické pomůcky – velmi vhodné jsou jakékoli vibrátory, podtlakové stimulátory nebo menší vakuové pumpy. Zásadní je neustále objevovat, co právě mým prsům dělá dobře, experimentovat a pozorovat.

Pro mnoho lidí je vůbec nejpříjemnější dráždění prsou partnerem. Ten má totiž tu výhodu, že může použít svá ústa. Líbání, nasávání, olizování i jemné okusování je často efektivnější než všechny ruční techniky a pomůcky dohromady.

Nikde žádný orgasmus?

Nevadí, hlavní je, aby byl váš zážitek příjemný a uvolňující. Ne každému se hned povede zažít čistě bradavkové vyvrcholení a ne každému je taky milé strávit půl hodiny pouze u bradavek. Klidně přejděte k obvyklým metodám stimulace klitorisu, vagíny, penisu nebo konečníku, zkrátka k metodám, které vás udělají. Pokud se vám ale dráždění bradavek líbí, pokračujte i v něm a zažijte úžasný smíšený pohlavně-bradavkový orgasmus.

Zdroj:

Instagram: @hrackypodlekacky